Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kora* 24

Kasza jaglana-- jak ją smacznie przyrządzić ?

Polecane posty

Gość Kora* 24

Co mogę ugotować zrobić z kaszą jaglaną ? Macie jakieś swoje sprawdzone przepisy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
golabki-dla mnie rewelacyjne kasza jaglana z warzywami -gotujesz kasze na sypko, do tego podsmazasz warzywa-tu kto co lubi, wszystko mieszasz razem i doprawiasz wg uznania-smaczne, syte i zdrowe kasza jaglana na slodko- kasza+pokrojone banany+ zurawina/rodzynki, calosc polana albo jogurtem, albo smietana doprawiona na slodko kasza z gulaszem kasza zapiekana z jablkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeby zrobić dobrą kaszę
Tylko pamiętaj, kasza jaglana może wyjść gorzkawa jeśli jej nie przepłuczesz gorącą wodą przed gotowaniem właściwym. Możesz wsypac na sitko i przelać gorącą wodą albo wsypać do miski, zalać wodą i odcedzić na sitku. DOpiero wtedy wrzucasz na gorącą wodę z odrobina masła albo gotujesz na mleku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kora* 24
"żeby zrobić dobrą kaszę" zawsze kaszę jagl. przelewam wrzątkiem przeważnie podaję kaszę z mlekiem ale chcę teraz ją trochę urozmaicić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka w najprostszej wersji tez jest smaczna kasza+podsmazona cebula , mozna dodac boczek mozna tez zrobic zapiekanke z twarogiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×