Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piegusek20

PRACA ZA GRANICĄ!?

Polecane posty

WITAM :) mam ogromny problem tutaj w polsce nie moge znaleźć pracy, a na dodatek ucze sie zaocznie więc chodzi mi o to aby wyjechać na 3 miesiące za granice do jakiejs pracy razem z chłopakiem bo samej mnie nie puści :) najbardziej odpowiadało by mi lipiec- wrzesień. hmm tylko gdzie i jak to załatkić ?? wiem ,ze sa takie urzędy przez które mozna to załatwić. wiem ,ze niedaleko mojej okolicy w Zamościu jest taki urząd i rzeszowie. ?? co o tym myślicie? gdzie i jak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcint,m
w burdelu chcesz pracować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jghkghk
poczytaj fora o pracy/życiu za granicą w kraju, który Cię interesuje i coś Ci się powinno rozjaśnić. Na forum będą linki do stron z agencjami pracy itp. Szukaj, musisz się najpierw trochę w tym oczytać, żeby jechać niezlękniona, w poczuciu bezpieczeństwa jakimś tam, które daje choćby mała wiedza czy orientacja w temacie. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnichcha:)
WIEC IDZ DO TEGO BIURA CO ZALATWIA TAKIE WYJAZDY,I TO JAK NAJSZYBCIEJ! Bo jesli chcesz wyjechac z chlopakiem topewnie bedzie problem...pary czasem bardzo dlugo czekaja na prace. Sama wyjechalabys bez problemu. Od paru lat wyjezdzam przez takie biuro i cos tam wiem na ten temat:) powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfgdfgjhg
Nie wchodź w linka bo to erotyczne gówno:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o prace np. w polu czy gdzieś aby zarobic na przyszlość. a nie o jakieś ogłoszenia towarzyskie!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×