Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość henk1

Recepta na dobry związek

Polecane posty

Gość henk1

Nie należy wstydzić się własnej płci!!! Tzn,znać własną płeć i wszystkie określenia.Poznać całą kamasutrę (nie w praktyce) i nie wtydzić się własnej nagości.Być tolerancyjnym względem drugiej osoby.Kochać Boga i wszystkich bliżnich a nie "kórwować".Zdać sobie sprawę z łatwego powiedzenia " ślubuję Ci miłość,wierność itd,,, i że Cię nie opuszczę aż do śmierci!!!! . Ilu kuma i ilu nie ma okularów 3D na GAŁACH ??? .Przyżekłaś (eś) to dotrzymaj słowa a problemu nie będzie.Nie idż do ślubu zaślepiona kasą lub stojącym członkiem ( na ruchanie masz jeszcze 50 lat).Widząc mena po razpierwszy nie myśl , Ale maczo!!! on mi pomoże i z nim chcę miec dzieci ! .Bzdura on chce zaliczyć i coś zostawić a ty głupia dałaś choć chciałaś zupełnie co innego ( z nim do teatru i pooglądać fajną bielizną ). Co uzyskasz przed ślubem (oszlifujesz)to będzie Twoje po ślubie !!! i nić więcej !!!!!!!!!!!! zapamiętajcie ,, SZCZERA PRAWDA i rozwodów nie będzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to niezupełnie tak
dobrze jest znać "techniki miłości", ale i one wkrótce się znudzą jak nie ma między partnerami miłosnych więzi. Prawdziwa miłość, a romantyczne zauroczenie - jak poznać? Do dzisiejszego dnia nie wiem, a nasze szczęśliwe małżeństwo wkrótce 20-lecie będzie obchodzić. My jesteśmy naturalni, jak nam coś doskwiera głośno mówimy - mnie się to nie podoba, nie tak umawialiśmy się, źle się czuję pod obstrzałem twojej rodziny. Czasami ja muszę uszy stulić, czasami on, ale jesteśmy jednomyślni - to nasze życie, nasi rodzice mogą radzić, ale my i tak zrobimy po swojemu. Związek małżeński nie jest łatwy, ale bez niego też byłoby źle. Małżeństwo na wyczucie - tak bym to określiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny temat z serii
najpierw idiotka pisze, zeby poznac kamasutre, a potem zeby nie isc do slubu zaslepiona sexem, to zdecyduj sie w koncu kretynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samodzielny tata 4 rozrabiaków
Phi, ja tam do ślubu szedłem zaślepiony seksem i nie żałuję. Miałem 15 lat naprawdę dobrego, udanego seksu. Ba, nawet teraz - 1,5 roku po powołaniu mojej Miłości do wyższych celów - ma z nią nadal najlepszy seks. Żadna inna do niej się nie umywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×