Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tereferekuku1

remont pokoju dziecięcego

Polecane posty

Witam, planuję remont i przemeblowanie pokoju dzieciencego dla mojego synka. Szukam inspiracji. Chodzi mi o jakieś ciekawe projekty kolorystyczne i dekoratorskie. Chciałabym zachować pozytywne wibracje w tym pokoju, żeby miło się w nim siedziało. Spotkaliście się może z jakimiś ciekawymi aranżacjami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo podobają mi się aranżacje na stronie 81.waw.pl , może tam znadziesz coś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubea
Możesz zajrzeć do galerii na stronie n-design.pl Jest tam bardzo dużo zdjęć różnego rodzaju aranżacji, może akurat znajdziesz taką, która Ci się spodoba. Na pewno jest tam sporo zdjęć, którymi można się zainspirować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajne aranżacje, ciekawe strony. Podobają mi się takie futurystyczne przestrzenie, a nie sztamfowe kaczuszki i samolociki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrocznia24
ndesign ma o tyle fajne projekty, że nie wymagają jakichś niebotycznych nakładów finansowych.. jak sobie zażyczysz, to wszystko kupią po najniższych cenach w ikei. wiadomo, że swoje zniżki mają w tej branży.. także wynajęcie specjalistów od aranżacji przestaje być nieosiągalne dla typowego Kowalskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×