Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Protoplastka

WIELKOPOLSKA -Zespół muzyczny na wesele?

Polecane posty

Gość Protoplastka

Zna ktoś jakiś dobry zespół, który nie pije na weselu, a dobrze gra? Jak możecie podajcie cene ile bierze, chociaż orientacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Helios - profesjonaliści, nie piją ani nie robią zbyt dużo przerw. Według mnie są idealni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie - helios nie ma sobie równych, rozkręcą każdą imprezę, a parkiet będzie rozgrzany do czerwoności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini

Ja od siebie polecę zespół Summers z Turka, grają tylko na żywo, a wokal mają niesamowity, tak samo jak zabawy prowadzone przez nich, a bogaty repertuar muzyczny sprawia ,że każdy usłyszy z pewnością swój ulubiony kawałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Zespół muzyczny 'Summers' TO naprawdę dobry zespół muzyczny , grają śpiewają na żywo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol

Z przyjemnością polecam zespół Impuls ze Słupcy. Fajne piosenki i zabawy weselne. Na weselu mojej siostry bawiłem się do białego rana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldemar

Oczywiście potwierdzam zespół Impuls jest bardzo fajny, zaprosiliśmy ich na naszą uroczystość i było warto. Mnóstwo dobrej muzyki i zabawy za rozsądną cenę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja 93

Jedno głośnię i zdecydowanie dla mnie jest tylko jeden Zespół muzyczny 'Summers':) Oni są najlepsi grali u mnie na weselu i było cudownie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje zespołowi 'Summers' za super zabawę, wszyscy byli zachwyceni i bawili się świetnie , moim zdaniem było wyjątkowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 'Summers' z czystym sumieniem mogę polecić . Mnie się bardzo podobało na weselu na którym grali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×