Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak przy okazji....

tak przy okazji...

Polecane posty

Gość tak przy okazji....

Pewna kobieta wpadła na pomysł żeby kupić mężowi na urodziny zwierzątko. Udała się w tym celu do sklepu zoologicznego. Wszystkie fajne zwierzaki były niestety dla niej za drogie. Zrezygnowana pyta się sprzedawcy: - Macie tu jakieś tańsze zwierzaki? - Z tańszych mamy tylko żabę po 50 zł. - 50 zł za żabę?! Dlaczego tak drogo? - Bo ta żaba to, proszę pani, jest całkiem wyjątkowa.. Ona potrafi świetnie robić laskę! Kobieta nie zastanawiając się długo kupiła żabę, licząc że ta ją wyręczy w tej nieprzyjemnej dla niej czynności. Gdy nadszedł dzień urodzin kobieta wręczyła żabę mężowi i opowiedziała mu o jej niesamowitych zdolnościach. Facet był nieco sceptyczny, ale postanowił swój prezent wypróbować jeszcze tego samego wieczora. Grubo po północy żonę obudziły dziwne dźwięki dochodzące z kuchni. Wstała i poszła sprawdzić co tam się dzieje. Gdy weszła do kuchni zobaczyła męża i żabę przeglądających książkę kucharską. Wokół nich porozstawiane były przeróżne garnki i patelnie. Zdumiona kobieta spytała: - Dlaczego studiujecie książkę kucharską o tej godzinie? - Jak tylko żaba nauczy się gotować - wyp**dalasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilimanżaro
a ja umiem dobrze robic laskę..., wiecie dziewczyny, poczytałam trochę w necie jak to robic dobrze i zastosowałam się do instrukcji... mąż wniebowzięty... !!! wcześniej też to robiłam, ale nie wiedziałam , że trzeba trochę inaczej wystarczy wziac penisa do ust i nie ssac go, nie lizac, tylko kolysac głową na boki, raz w prawo , raz w lewo można też lekko dotykac okolic odbytu faceta podczas robienia loda, mój poprostu odjechal jak mu to zrobiłam zgodnie z instrukcją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahiahiahah
Up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×