Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moje konto

starania...... Estrofem + Duphaston POMOCY

Polecane posty

witajcie :) niestety nie moge niegdzie znaleźć czy ktoś brał połączenie tych 2 leków :/ byłam u lekarza w 11 d.c i nie miałam jajeczkowania, tzn jajeczka dominujacego, kazał mi przyjść 16 d.c i po zrobieniu usg okazało się ze znowu nici bo żadne jajeczko nie jest dominujące. Lekarz kazał mi brac od 17d.c 2x1 estrofemu, później po 3 dniach przez kolejne 10 dni mam brac raz dziennie estrofem i 2x1 duphaston..... dziewczyny pomocy.... z ulotki to wogole jakas masakra... najczesciej wypisywane to jest dla kobiet po 50 jako terapia hormonalna zastepcza... dajcie znac czy któraś to przerabiała!! czy udało sie komus po takiej terapii zajsć w ciaze? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewia84
Ja mam PCO i również nie miałam pęcherzyka dominującego. Wcześniej przy leczeniu PCO brałam duphaston w połączeniu z estrofem. Teraz staram się już 4 miesiąc o dziecko i na wzrost pęcherzyka biorę clostillbegyt 2x1. U mnie zadziałał w drugim cyklu brania po zwiększeniu dawki z 1x1 do 2x1. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziękuje za odpowiedz.... bardzo sie ciesze ze ci sie udało :) nio ja tez bralam clo ale niestety nie poskutkowało.. teraz lekarz stwierdzil ze jak nie pomoże to bedzie chciał mi zrobić drozność jajowodów... juz sie lekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×