Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość badam-rynek-pracy

czemu nie masz pracy?

Polecane posty

Gość badam-rynek-pracy

Chciałabym poznać powody,dla któych nie macie pracy: Oczywiście mozna podac wiecej niz jeden powod. 1.poniewaz pracodawcy uwazaja moje wyksztalcenie za nieodpowiednie lub moje kwalifikacje za niskie dla wiekszosci ofert pracy 2.poniewaz pracodawcy mnie nie chca,gdyz jestem za stara/y 3.bo jest ogromna konkurencja aplikujących na daną pozycję 4.bo nie znam dobrze jezyka obcego 5. bo jestem matka z małym dzieckiem,pracodawcy niechecetnie patrza na takich kandydatow 6. bo jestem mloda kobieta,pracodawcy wola mnie nie zatrudniac z obawy,ze zajde szybko w ciaze 7.bo mieszkam w malej miejscowosci,gdzie w ogole nie ma sensownych ofert pracy 8.bo nie chce pracowac zapieniadzektore proponuja mi pracodawcy 9.bo moj stan zdrowia nie jest najlepszy,nie jestem zdolny/a do pracy 10.bo nie szukam,dobrze mi bez pracy 11.inne-jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***sweetie***
poniewaz studiuje zaocznie i biore alimenty a gdy pojde do pracy to ja strace, poza tym w moim miescie nie ma pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamariadoniczego
bo jest za dużo aplikujących za małe doświadczenie (tylko gdzie ja je do cholery mam zdobyć????) brak znajomości - uważam za główny probelm w znalezieniu pracy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja...
3.bo jest ogromna konkurencja aplikujących na daną pozycję 4.bo nie znam dobrze jezyka obcego 11.wada wymowy, nieśmiałość, niekomunikatywność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem, moze powinam
znalezc jakiś face transformer? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmniejszcie zus do 1/3
12. za duży zus i podatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11.inne-jakie?
biurokracja (tony papierków, miesiące oczekiwań na odpowiedź urzędów, dowolna interpretacja prawa przez urzędników) wykończyły mojego pracodawcę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podatek biurokratyczny
czas to pieniądz więc biurokracja w polsce to największy podatek nałożony na polskich przedsiębiorców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×