Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dociekliwska

dlaczego ARTUR BROMA (Metamorfosis) USUWA NA BIERZACO

Polecane posty

Gość dociekliwska

ZLE OPINIE na swoj temat na portalu "znany lekarz"? Robi to nagminnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgvnnnnb
tam kazdy lekarz ktory ma zweryfikowane konto usuwa na zwyklych kontach tez rzadko pojawiają sie negatytywy. Znanylekarz.pl pewnie kontaktuje sie z lekarzem przed publikacją :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuu Broma to
cwaniaczek wyrafinowany i kuty na cztery lapy. A milutki przy tym na maxa. Pewnie, ze kazda zla opinia oddala go od potencjalnego zrodla kasy, czyli klientki. A jak opinie "idzie" usunac, to czemu nie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarinaIrina
Z tego co mi wiadomo, to komentarze są usuwane tylko wówczas, gdy negatywny komentarz nie zostanie zweryfikowany - osoby z tego portalu konsultują się zazwyczaj w celu weryfikacji - jeżeli nie dostaną odpowiedzi i nie zostaną podjęte mediacje to dochodzi do mniemania, że komentarze wypisuje konkurencja, bądź złosliwe firmy, które nie podjęły współpracy z danym lekarzem w celach marketingowych, co niestety jest coraz częstszą praktyką. Napisz do nich i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 885000000000000
takie ''mediacje'' wlasnie są najgorsze, idealna okazja do manipulacji komentarzami . Nie chce mi sie wierzyc ze ten portal dziala w czynie spolecznym za darmo, kase musi miec na personel, utrzymanie domeny, serwerów telefonow itp. Papier ,tak samo sieć internetowa ma to do siebie ze przyjmiie wszystko. Mozna pisac rozne pierdoly ,zmyslać ,tworzyc historie etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 88500000000000
No to dlaczego są usuwane te złe opinie, dlaczeg?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zochulec
dam wam przykład z własnej praktyki - pracuje na recepcji w salonie kosmetycznym. jakis czas temu zadzwoniła do nas firma reklamowa xx i proponowali nam współprace,tzn. że za odpowiednia opłatą zajma sie "ocieplaniem wizerunku firmy w internecie" :-) czyli wypisywaniem pozytywnych komentarzy na forach i gdzie sie da, oraz będą tworzyc wątki o zabiegach które wykonujemy i na nich polecac nasze usługi, ewentualnie moga równiez za dodatkowa opłatą "oziębic wizerunek firm konkurencyjnych" :-) dla mnie to skandal - jak sie zapłąci to można byc najlepszym w Polsce. fora internetowe i te wszystkie portale typu znany lekarz to jedna wielka sciema i zero wiarygodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja widzę że się uczepilaś
DR BRomy i to już trzeci wątek w którym padło to nazwisko,nie żebym broniła tego lekarza .Ale to dziwne ile wysiłku wkładasz żeby go objechać nie podając przy tym szczegółów co poszło nie tak...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja widzę że się uczepilaś
Nie popełnia błędów ten ,kto nic nie robi. Operacje plastyczne to nie wizyta u kosmetyczki i trzeba być świadomym że zawsze może coś pójść nie tak.Lekarz to nie robot i może mu coś się nie udać,to normalne jak lekarz ma dużo pacjentek ten odłamek niezadowolonych będzie wyższy od takiego który ma mniej pacjentek.Ale to nie znaczy że jest złym lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do... a ja widzę,że ucze....
Jasne,że nie popełnia błędów ten,kto nic nie robi... Ale jeśli ja,mam służyc jakiemuś tam lekarzowi (za moją dużą kasę,gdyż każą sobie płacić,ojjj każą) żeby na mojej osobie popełniał te błędy, to wybacz, lepiej niech ten lekarz nic w tym kierunku nie robi, tak bedzie jednak lepiej dla mnie i innych poszkodowanych.....! Niech może jakiś tam lekarz partacz, weźmie sie za coś innego,gdzie nie będzie popełniał karygodnych błędów.....! PS. Nie godzę się,żeby za moje duże pieniądze być królikiem doświadczalnym - jeżeli ktoś reklamuje się i obiecuje samo dobro w danej dziedzinie to,niech tak czyni....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja widzę że się uczepilaś
Nie można nazwać lekarza partaczem tylko dlatego że twoja operacja się nie udała.Co innego gdyby Broma faktycznie "psuł " każdą operację ale tak nie jest. Ja też życzyłabym sobie aby był na świecie taki lekarz któremu zawsze i wszystko się udaje,ale niestety taki nie istnieje.Nikt nie da ci gwarancji czy to będzie Broma czy inny lekarz że wszystko zakończy sukcesem i takie są realia. Ważne jest aby lekarz gdy coś pójdzie nie tak starał się rozwiązać problem a nie wypiął się tyłkiem na pacjentkę. Co do bycia królikiem to być może u młodego po studiach ale bez przesady nie u Bromy patrzę na jego stronę i widzę że doświadczenie ma. Rozumiem twoje rozgoryczenie ale czy próbowałaś z nim rozwiązać ten problem? i czy mogłabyś napisać co robiłaś i co poszło nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morela789
najlepsze jest to że dr Artur Broma zrobił operację mojej kumpeli kiedy ta miała gorączkę i chciała przełożyć termin, ale powiedział że to nic nie przeszkadza. dziewczyna potem długo miała kłopoty ze zdrowiem. efekt operacji opłakany - nos zadarty jak u świnki, chociaż nigdy jej tego nie powiem znajomi się z niej śmieją i nazywają "jackson". ja rónież zastanawiam się nad operacją, ale piersi i NAWET ZA DARMO NIE ZOPEROWAŁABYM SIĘ U BROMY! a poza tym Artur Broma to stary podrywacz. stary obleśny dziad ubierający się jak nastolatek w zamałych bluzeczkach - jego teksty wobec mnie i koleżanki były co najmniej nie smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak czytam takie
Brednie to nie wiem czy się śmiać czy płakać ? Nic u niego nie robiłaś i twierdzisz że jest złym lekarzem? żałosna jesteś za mały to chyba ty masz mózg i nie obrażaj lekarza jeśli nie masz sensownych argumentów.Występujesz tu w roli adwokata swojej rzekomej koleżanki? współczuję dziewczynie takich znajomych... a na dobranoc polecam lekturę art. 212 K.k., zgodnie z którym „kto pomawia inną osobę, o postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku. Wyższa sankcja (grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2) spotka natomiast sprawcę, który przestępstwo tego rodzaju popełnił za pomocą środków masowego komunikowania, takich jak prasa, radio, telewizja, publikacje książkowe, nagrania elektroniczne i internetowa sieć informatyczna (art. 212 2 K.k.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah hahahhah
Dobre, oceniac lekarza po wyglądzie ;) typowe polaczkowe myślenie Takie gadanie sensu nie ma bez dowodów , w Internecie mozna wszystko napisać . Nie znam tego lekarza więc sie nie wypowiadam ,ale co do tematu ... konkurencja nie spi i wystawia złe komentarze lub dobre (zalezy kto jaką usluge zlecil :O ) . Kiedyś na Kafe zlą opinie ktoś robil Zdzitowieckiego z Trojmiasta, Katarzynie Turczyńskiej , Chęcińskiemu z Warszawy , Sankowskiego. Wszyscy Ci ludzie poporoszeni o jakiś dowod ,fotki ignorowali prośby , bluzgali dalej wmawiając proszącym o fotke uczestnictwo w zmowie :D bo pewnie jestesmy pracownicami haha opanujcie sie ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morela789
dziwią mnie te odpowiedzi. od tego jest forum, żeby móc wypowiedzieć swoje zdanie, gdybym była od konkurencji to napisałaby że sama byłam u niego operowana, ale to nie byłoby prawdą. towarzyszyłam jej i w dniu operacji i w rekonwalescencji. ona nie bywa na forach, ale dlaczego nie mogę podzielić się niby tą informacją z innymi? ja też teraz szukam opinii o lekarzach na forach, bo chcę zoperować biust i każdy komentarz jest dla mnie cenny. nie oceniam tego lekarza po wyglądzie - a po efekcie jego pracy, po podejściu przed operacją czyli zoperowaniu koleżanki w złym stanie zdrowia i po jego tekstach zboczonych w naszą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnieeee
kazdemu wedlug jego zachowania , ale przede wszystkim 'stopnia' UCZCIWOSCI, a z tym u pana bromy kruchutko , oj krucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yupi yeeey
Kazdy lekarz usuwa zle opinie i to jest fakt. Chcialam isc do Bromy albo Szczyta albo Sankowskiego a teraz czytam ze jeden daje zboczone oferty, drugi leci na kase i robi zjeżdzalnie z nora a trzeci operuje znajomych i vipów a plebsem zajmują sie koledzy Charaziński i spolka uczniow masakra. To gdzie isc? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czo?????
a jakie teksty? Jak was podrywal? Lubie takie historie ;) moze cos zle zrozumialas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do.. hahaha hahaha....
Piszesz bzdury,jak ty to,widzisz,żeby któraś z pokrzywdzonych kobiet wstawiała swoje fotki na forum? - wiesz,jesteś po prostu żałosna i śmieszna. Pewnie to ty,jesteś niby tą super zadowoloną? - jeśli tak to sobie bądź i ciesz się swoim szczęściem ale nie wypowiadaj się za te kobiety,których historii nie znasz i nie oceniaj ich według swoich widzimisie - żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosna i smieszna
to jesteś ty.Jak jest ktoś poszkodowany to idzie do lekarza lub do sądu.A nie wypisuje bzdety na forach. Konstruktywnej krytyki nikt nikomu nie broni ale pisanie o "za małych bluzeczkach" i teksty typu "zboczuch" są niczym więcej jak wyplutym jadem przez idiotkę której nawet w/w lekarz nie operował. A żenujący to jest tekst osoby której bronisz widać ciągnie swój do swego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahhhahh
ale sie usmialam ;D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do... żałosna i śmieszna
Z głupim nie dyskutuje,gyż zawsze pokana cię swoim doświadczeniem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Soory ale ja tez jestem tego Zdania ze sie nie przykłada powinien doradzac dążyć do ideału a nie tylko włożyć wkładki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
<<<""" 10.03.12 [zgłoś do usunięcia] zochulec dam wam przykład z własnej praktyki - pracuje na recepcji w salonie kosmetycznym. jakis czas temu zadzwoniła do nas firma reklamowa xx i proponowali nam współprace,tzn. że za odpowiednia opłatą zajma sie "ocieplaniem wizerunku firmy w internecie" usmiech.gif czyli wypisywaniem pozytywnych komentarzy na forach i gdzie sie da, oraz będą tworzyc wątki o zabiegach które wykonujemy i na nich polecac nasze usługi, ewentualnie moga równiez za dodatkowa opłatą "oziębic wizerunek firm konkurencyjnych" usmiech.gif dla mnie to skandal - jak sie zapłąci to można byc najlepszym w Polsce. fora internetowe i te wszystkie portale typu znany lekarz to jedna wielka sciema i zero wiarygodności. """ to jakis koszmar.nie wiem jaki jest broma ale wlasnie w taki sposob dzialaja scierwa nie ludzie.mam na mysli portale i naganiaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos tu zawzięcie broni tego lekarza. Juz był taki jeden podejrzany temat, a ja wyczuwam odrazu ścierwa reklamujące bo sama dałam sie nabrać na partacza na kafeteri jego baba podawała sie za pacjentki ( mam nadzieje ze ta su.e spotka zasłużona kara za te kłamstwa)! Obłudna dz...a!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszcie prawdę , a nie pomówienia. Proszę o rzetelne informacje na temat tego lekarza . Myślę o korekcie nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nigdy nie operowalysmy sie u tego lekarza, ale kiedys z nim pisałam . Wydawał sie konkretny, odpisywal , udzielał sporo info , ale jak zobaczyłam te wpisy obronczyn i usuwane negatywy ze strony znany lekarz. Pl to zaswiecila mi sie czerwone światło i zrezygnowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggggosc
Internet to zguba, opinie, wpisywane opłacane kłamstwa ...DRAMAT i jak tu liczyć na rzetelna informacje..... Proponuje sprawdzić opinie pacjentek na portalu beauty w Polsce forum - tam są zdjęcia i relacje osób które przeszły operacje u konkretnego lekarza może to pomoże ... Ja robiłam operacje powiększenia biustu u dr. Bromy w połowie maja. Jestem bardzo zadowolona i polecilabym go każdej znajomej. Wcześniej byłam na konsultacji u dr Potockiego z kliniki Szczyta, ale większe zaufanie wzbudził dr. Broma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te zdjęcia to też takie dziwne! Wiesz jak ktoś przez to wszystko przeszedł to pewne rzeczy wydają się mało realne! u mnie po zabiegu raczej były jakieś oznaki zabiegu, typu siniaki, opuchlizna itp. Ja po prostu już w nic nie uwierzę, a każdy orze jak może. Dlatego właśnie poszukuję osób po operacjach poprawkowych nosa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja poznałam kobietę ,która miała odsysanie tłuszczu z brzucha i boczków i transplantowany ten tłuszcz w piersi. Efekt był super ,ona bardzo zadowolona. Sama byłam na konsultacji i byłam pod wielkim wrażeniem Pana dr Bromy,który odmówił mi operacji jasno tłumacząc ,że efektu nie będzie ponieważ mam zbyt jędrny biust. Bardzo trafnie opisał proporcje mojego ciała jeśli chodzi o liposukcje. Mam porównanie poprzedni chirurg plastyk zaproponował mi ten zabieg bez przeszkód a jeśli chodzi o miejsca odsysania to w ogóle nic nie wyjaśniał. Dziewczyny trzeba mieć porównanie. Ja na pewno wrócę do dr Bromy tylko po ciąży ,a właśnie się we mnie życie kluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×