Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grażka malopolska

bardzo nienawidzę dzieci

Polecane posty

Gość grażka malopolska

nie wyobrażam sobie ich miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio czyytałam
wywiad z dudziakową i własnie pisała ze sie złapała na tym ze nie lubi dzieci ...i dlatego sie na nie zdecydowała powiedziała jakby jej były obojetne to by jej dało do myslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram ciebieee
uważaj, bo ciebie tutaj zaraz matki polki tzw. królice zjedzą. One uważają, że kobieta jest stworzona tylo do rodzenia i opieki nad dziećmi. Ja wlasnie podziwiam dudziakową, nie lubi dzieci i dobrze, przynajmniej ich nie ma i one z nią ani ona z nimi się nie męczy i chodzi narzeka jak to jej ciężko, bo ma dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kiedyś nie lubiłam dzieci. Kiedy znajomym dookoła powiększały się rodziny, zrywałam z nimi kontakt, tzn gotowa byłam się z nimi poza domem, bez dzieci. To była bardzo głęboka awersja, gdybym wtedy została matką bardzo źle skończyłoby się to dla dziecka i dla mnie. Okolo 30tki mi przeszło, urodziłam dziecko i jestem szczęśliwa z powodu macierzyństwa. Kocham swoje dziecko, ale nie mogę powiedzieć bym przepadała za dziećmi znajomych. Nie przeszkadzają mi, ale nie lubię się nimi zajmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zfghjdfghjkdfghjkfg
zdarza sie nic sie nie poradzio trudno doradzic jak sie nie widzi ale do czerwonej zolty pasuje albo czarny zobaczcie moj nowy filmik o codziennym zyciu http://www.youtube.com/watch?v=ZGbpbOhE5-U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli az nienawidzisz - to
nie miej. Ja nie tyle nie lubie, co smiertelnie nudzi i męczy mnie ich towarzystwo. Wyjatek - moje wlasne, bo mam mozliwosc ksztaltowania ich - intelektualnie, psychicznie - wiec to inny temat - w takim ukladzie to super sprawa. Mysle,ze wiele kobiet ma podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hraaaaaa
tak sie składa,ze dudziak ma córki, cos pokreciłyscie. a tak poza tym to po co piszesz na forum dotyczącym macierzynstwa?? musisz sie wykrzyszec tępa dzido?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli az nienawidzisz - to
Dudziak jest bardzo zwiazana z córkami, wiele o nich opowiada, razem o ile wiem, wystepuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała czarna 28
też masz kogo nienawidzić :-0 coś z Tobą nie tak :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię trukawki...
...i co w związku z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie lubię idiotek i
głupoty wrodzonej ale topicu jeszcze nie założyłam...hmm...może nie jestem jeszcze tak zdesperowana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nienawidzisz i nie chcesz mieć. Ok. I co w związku z tym? Chciałaś się pochwalić? Czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała czarna 28
no, to niestety jej się nie udało:) budzi raczej niesmak i litość niemawidzieć można kogoś, kto zrobił nam coś złego, krzywdę ale dzieci? bardzo niedojrzałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We mnie nie specjalnie wzbudzila jakiekolwiek emocje. Nie musi lubic dzieci. Nie musi ich miec. Jej sprawa. Tylko nie rozumiem po co ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawisc to wielkie slowo
Ja ich po prostu nie lubie, nie chce i nie mam. I nie sadze by kiedykolwiek mi to przeszlo, bo kiedys nawet mniejsza awersje przejawialam niz teraz ;) Nie lubisz, nie chcesz miec? To nie masz. Proste ;) Po co sie nad tym az tak rozwodzic...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorka też chyba nie rozumie słowa którego użyła w temacie. Kochana, żeby kogoś kochac lub nienawidzić trzeba go znać. A ty po prostu nie lubisz/ nie trawisz dzieci. Twoje prawo. Następnym razem używaj słów, które rozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmJ
A za parę lat zapragnie zostać mamą i będzie płacz i lament, bo nie może mieć.. I choć źle ludziom nie życzę, to myślę, że co niektórym taka nauczka by się przydała. Następnym razem 2 razy się zastanowi, zanim coś powie/napisze. Można nie lubić, ale żeby nienawidzić? Moja kuzynka też zawsze tak mówiła, że są ble, że to masakra, że ona w życiu nie będzie matką, że to potwory itd. A teraz ma ponad 30 lat i nigdy mamą nie zostanie, bo po 3 latach starań okazało się, że jest bezpłodna. Oczywiście, szkoda mi jej, no ale przecież nie chciała ich mieć, a Bóg spełnił jej prośbę. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro teraz jest bezplodna to
myslisz, ze kiedys nie byla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tot6t6t66t
Ja też nie zbyt trawie dzieci, lubię mieć cisze w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jakby ktos w czasie
traumy powiedzial, ze nie chce zyc. Po czym wyszedl z traumy i okazalo sie, ze ma raka i niedlugo imrze to tez bys sie cieszyla? Aha... Coz smutne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy niech robi to co uwaza .
o, jakie wy głupie do ,SmJ- twoja znajoma jak zechce opiekować sie dzieckiem to znajdzie ich w naszym kraju kupę, bo mamy ci w naszym kraju w brud głupich idiotek które rodzą i oddają. także przestańcie gdybać, bo to nic nie pomoże, jak ktoś nie chce to niech lepiej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popierammmm
słuszna racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez ich nienawidze. Najbardziej oblesne sa te male, jak mi wciskaja na rece to malo co sie nie zrzygam na te stwory wielkoglowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććć

ja tak nienawidzę, ze jak je widzę to mam ochote roztrzaskiwać im głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććć

tortury dzieci mi się marzą, serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×