Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szocks

dobry LOGOPEDA w Poznaniu

Polecane posty

Gość szocks

Mozecie polecić mi sprawdzonego logopedę w poznaniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia33ss
Mam dobre doświadczenia z gabinetem doktor Zielińskiej, dobra logopeda z doświadczeniem i wynikami. Chodziłem do niej w związku z problemami po udarze. Terapia była fajnie dopasowana do mnie, i przez to zadziałała ;)) Więcej info jest na stronie gabinetu www.akademiamowienia.pl . Myślę, że ceny jak na prywatny gabinet są do ścierpienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam mgr. Lewandowska, przyjmuje w przychodni na ul. Świt. A co najważniejsze wizyty są na NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulczyca
Barbara Opas-Ocalewska - mega babka - kompetentna i z podejściem do dzieci, tych najmłodszych. Ona na pewno przyjmuje w Certusie. Kiedyś nawet z nią widziałam wywiad w TV a wnioskuje, że przypadkowych specjalistów nie biorą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyra29
a wiecie coś na temat Karoliny Schaefer-Kopaszewskiej z www.akademiacogito.pl. Ponoć dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikoda
Ja polecam Panie z Centrum www.odglowydomowy.pl w Poznaniu przy Piątkowskiej, mój Antek zawsze wychodzi zachwycony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adinnn
Korzystam z poradni online na stronie e-poradnia.com od jakiegoś czasu i sobie chwalę. Maja tutaj dużo różnych specjalistów, w tym logopedę. Mój synek głównie tutaj pracuje nad wymową i widzę efekty. Powoli bo powoli, ale idzie to w dobrym kierunku. Z poradni można skorzystać zdalnie, dla mnie to duża wygoda, bo w Londynie gdzie mieszkamy z mężem nie za bardzo była opcja żeby się do polskiego logopedy zapisać, a z angielskim to raczej praca byłaby ciężka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dłuższego czasu z synkiem odwiedzamy Panią Esterę Pytel i szczerze Ją polecamy, jako neurologopedę w Poznaniu. Różnorodność ciekawych ćwiczeń i zadań przekłada się na super wyniki naszego synka. Pozwolę podzielić się stroną internetową Gabinetu Pani Estery, cotypowiesz : https://cotypowiesz.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Jedyny chyba neurologopeda kliniczny,typowo po medycznym to doktor Marta Kudela. Wyprowadziła nam dziecko z ciężkiej afazji. Wcześniej nawet nikt właściwej diagnozy nie postawił. Ogromna wiedza i bardzo życzliwa osoba. Przyjmuje w CK zamek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda M.

Szukałam lekarza logopedy dla swojego dziecka dwujezycznego..I powiem szczerze,wcześniej byliśmy w 3 gabinetach ..dopiero dr Marta Kudela nas pomogła. Chyba jedyna osoba,nie tylko w Poznaniu, bo cała Polonia do niej jezdzi, która się zna na rzeczy... ma odległe terminy na terapię,ale naprawdę warto. Bardzo ciepły człowiek i kompetentny lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×