Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jeszczeniebiznes

W jaki sposób mogę dorobić 1000zl do pensji

Polecane posty

Gość jeszczeniebiznes

Ma ktoś może jakieś pomysły,nie czekam na gotowe czekam na wskazówke. Mam cięzką sytuacje finansową pracuje na etacie za psie pieniądze i troche mam tego dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemCItak
ja od kilku miesiecy zarabiam ponad tysiac zlotych miesiecznie na gieldzie. poswiecam na to ok 3-4 godizny dziennie, zarobki rzedu 1100 - 1600 zł / podliczajac wychodzi mi ok 20zl/h nie mam duzo kapitalu, posiadam raptem tysiac zlotych i tym gram - dosc agresywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam korepetycje - z autopsji wiem, że można na nich dorobić skromną pensję, o ile tylko uda się zgromadzić odpowiednią ilość uczniów. Ale to juz tylko kwestia odpowiedniej reklamy. W cenie jest zwłaszcza angielski i przedmioty ścisłe 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trelemorelle
Owszem, korki to fajny sposób dorobienia, ale nie dla każdego - tzreba umieć jasno przekazywać wiedzę i mieć maaasę cierpliwości do dzieciaków. Autorze - jakie masz wykształcenie, zawód?? zTysiąc raczej ciężko będzie dorobić, dla niektórych w tym kraju to normalna pensja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kres Nadzieji
up up :classic_cool: Też bym się chciał dowiedzieć, jak można jeszcze dorobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 81283782
ja od kilku miesiecy zarabiam ponad tysiac zlotych miesiecznie na gieldzie. poswiecam na to ok 3-4 godizny dziennie, zarobki rzedu 1100 - 1600 zł / podliczajac wychodzi mi ok 20zl/h nie mam duzo kapitalu, posiadam raptem tysiac zlotych i tym gram - dosc agresywnie. Na giełdzie papierów wartosciowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszczeniebiznes
Mam wykształcenie licencjackie: administracja, pracuję jako konsultant ds. obsługi kilenta i mam małe dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszczeniebiznes
VIENESSE może gdyby to był inny produkt niż środki odchudzające to bym się skusiła. Nie wierzę w tabletki na odchudzanie, człowiek obciąza wątrobę i żołądek no i musi cały czas stsować te tabletki by nie powstał efekt jojo.Jeśli chodzi o odchudzanie co sama przerabiałam wolę zdrowszą formę typu : ZUMBA(WR czyli więcej ruchu)+MŻ(mniej żreć) sposób zdrowy niezawodny i wchodzi w nawyt jak człowiek złapie rytm organizm się przestawi. A tabletki to dla mnie tylko jedna wielka ściema- środek placebo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszczeniebiznes
Kaiorek juz ja znam twoj biznes, naciagales ludzi na tabletki ktore zmienszaja pobor paliwa, sporo ludzi mowilo ze sobie zniszczylo samochod tym badziewiem bo im zapychało wszystko, jakos mam awersje do twojej osoby przykro Jesli chodzi o ta regulację pewnie masz na mysl regulacji wyproznien, twoje argumenty są przygotowane dla laika ktory nie ma o tym pojecia. Jesli nasz organizm nie potrafi sam sie uregulowac tylko jest wspomagany to sie rozleniwia i bez tego juz nie jest sam w stanie pracowac. Mam kolezanke ktora brała tego typu tabletki to owszem na poczatku ilosc wyproznien zwiekszyłą sie , potem orgaznim sie przyzwyczail i wyprozniała sie naormalnie. Natomiast jesli odstawiła tabletki dostałą potwornych zaparc, długo nie mogła ich odstawic ale jakos jej sie udało. Na tego typu sprawy wystarczy błonnik w postaci warzyw i duzo wody i organizm sam zacznie działac prawidłowo bez uszczerbu a z korzyscia dla zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu ten ruski oszust
kobieto ogarnij sie zaplacisz mu za srodki bez atestu ktorych nikt nie kupi. unikaj mlm bo nie dosc ze nie zarobsiz to jeszcze bedziesz miala mniej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu ten ruski oszust
za chwile zaproponuje ci to samo pod innym nickiem :D po jego stronie widac ze to naciagactwo. siedzi tu dniem i noca i szuka naiwnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytalem ze strone mu ktos
podpierdolil do odpowiednich instytucji za brak danych ktore naklada ustawa to moze w koncu sie nim zajma :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soska5
ja robię świadectwa energetyczne i audyty termomodernizacyjne, są miesiące że dorobie 500 a są i takie że 2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy na forum 123
czemu czepiacie sie MLM. Moim zdaniem jest to swietny sposob na zarabianie pieniedzy. A ci co sa tacy Anty to nie wiedza co pisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszczeniebiznes
Kasiorek nie dziękuję, nie jestem zainteresowana cokolwiek byś nie proponował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanka szklanka :)
koleżanka chodziła p lumpeksach, wybierała prawie nowe rzeczy i sprzedawała na allegro - wiem, że z tysiąc miała, ale nie wiem ile czasu musiała poświęcić na wybieranie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie najlepiej opłaca się wypełniać ankiety online i zarabiać na 2 portalach, które podaję poniżej. wg mnie najlepsze polskie strony to: 1. OPINIE - płatne ankiety Nagrody: przelew na konto bankowe, Paypal albo doładowania telefonu. http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=762 90660 2. ARIADNA –płatne ankiety Nagrody: mnóstwo w katalogu do wyboru - od drobiazgów typu ładny długopis firmowy, który łatwo zdobyć po kosmetyki, artykuły agd i elektroniczne i inne gadżety. http://panelariadna.pl/register?ref=988388196

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oferuje prace w internecie, która polega na przepisywaniu 4cyfrowych kodów. Jedyne czego potrzebujesz to dostęp do komputera, internetu oraz wolna chwila. Nie ma limitu. To ile zarobisz, zależy tylko od Ciebie i Twojego zaangażowania. Jeśli sprawnie posługujesz się klawiatura, możesz w godzinę wyciągnąć nawet 350zl. Wystarczy się zarejestrować by zacząć zarabiać http://ovmoney.club/9660818339380/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×