Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tech farm.

technik farmacji - 32 lata

Polecane posty

Gość tech farm.

Mam 32 lata, straciłam pracę, od pół roku nie mogę nic znaleźć. nic za co mogłabym przeżyć. W moim mieście jest bardzo dużo ogłoszeń o pracy dla tech farm. Jestem po studiach, kierunek prawo. Pracowalam w kancelarii, ale zarobki były marne, a stres niewspółmierny do przelewu. Zastanawiam się nad zmianą zawodu, czy nie jest na to za późno? O tym tech farm myślę już od 6 lat, tylko że do tej pory miałam pracę. a teraz nie widzę już przed sobą przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0kasia10
..a nie lepiej otworzyć biuro porad prawnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akashanet
Zastanów się dobrze nad tym technikiem. Aktualnie techników jest teraz tak dużo, że aptekarze już rzygają tymi technikami i odsyłają z kwitkiem. I jeszcze weź pod uwagę, że nauka trwa 2 lata niby krótko, ale potem musisz koniecznie odrobić 2 - letni staż w aptece, a nie tak łatwo jest znaleźć aptekę, która umożliwi Ci odrobienie tego stażu. No chyba, że masz jakieś super kontakty w jakieś aptece i wiesz że na jakieś 99,99% przyjmą Cię na staż. Generalnie nie twierdzę, że to niefajny pomysł tylko poczytaj sobie na innych forach - dziewczyny rozpaczają, bo nie mogą znaleźć apteki do odbycia stażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×