Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość łańcuszkowaa

Czy warto kupić perfumy na ALLEGRO ? prosze o opinie

Polecane posty

Gość łańcuszkowaa

Witam , chce kupić wode perfumowana na Allegro? , są duze roznice w cenie Kiedys kupilam w Douglasie za 350 zł , a tutaj ta sama pojemnosc 120 zł , wiec chyba sie opłaca ale czy SĄ ONE NA 100 % ORYGINALNE????? czy zdarzyło sie komuś ze kupil produkt/perfume nie zgodną z opisem????? moje drugie pytanie: czy musze miec konto na allegro , jesli chce coś kupić??? dziekuje i prosze o opinie , rady, przestrogi , wskazówki i odpowiedzi w moim temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lyliaaa
perfum ABSOLUTNIE nie opłaca się kupować na alle. wielokrotnie dostałam produkt 'identyczny z naturalnym', ale bynajmniej nie oryginalny. natomiast autentyczne perfumy są w tej samej cenie co np. w SEPHORZE... więc sklep mam bliżej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stururur
nie badz naiwna i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do łańcuszkowwa
jeśli już na allegro to od takich użytkowników, którzy mają realny sklep. W przeciwnym razie to na 80 podróbka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do łańcuszkowwa
na 80%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka292
Na allegro raczej są podróbki , jeszcze po takiej cenie? Ja zamawiam na twojafanaberia,pl ponieważ mają tam w 100% oryginalne perfumy po niższych cenach, niewiele niższych ale zawsze coś. Nie ryzykowałabym i nie zamawiałabym na allegro . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marecki s
Trzeba popatrzeć na sprzedawcę i komentarze. Najlepiej postawić na takiego, który ma odbiór osobisty w Twojej okolicy. Nie wiem, czy nie zdecydowałabym się na zakup w jakimś bardziej tradycyjnym sklepie internetowym gdzie można kupić perfumy, a widzę, że jest ich sporo: http://notanio.pl/szukaj/perfumy Jeśli ktoś poleci Ci konkretnego sprzedawcę, u którego wypróbował perfumy, to też spokojnie można kupować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×