Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eMKiiim

kradzież w sklepie- MEGA MANDAT i co dalej?

Polecane posty

Gość eMKiiim

Zostałem złapany na kradzieży w sklepie. Za to że się nie przyznałem a w ręcz wypierałem, gdy przyjechała policja wlepili mi mandat 500zł I SŁUSZNIE! To był mój pierwszy i ostatni raz! Ochroniarz w hipermarkecie spisał protokół, musiałem się podpisać. Mandat od policjantów przyjąłem i zapłacę, ale co dalej? Będzie to wprowadzone do KRK? I czy rodzice mogą się o tym jakoś dowiedzieć? Jestem pełnoletni. Nigdy wcześniej nie byłem spisany ani karany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbys pomyslal to bys zaplacil i by policji nie wzywali taka jest procedura ze jak zlapią a masz kase i mozesz zaplacic nie wzywają policji ja za malolata 14/15 tez mialam etap kradziezy ale mnie nikt nie zlapal bo bylam w tym dobra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eMKiiim
Mi się niestety nie udało chociaż mam 23 lata - jaki stary taki głupi. Żałuję i męczy mnie moralniak. Co z tym krajowym rejestrem karnym? Będzie tam wpis o mnie? I przyjdzie mi jakiś list na chate?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eMKiiim
Dodam, że zwinąłem towar za niemal 180zł. :| Kumplom się udawało, myślałem, że mi też uda się zrobić "prezenty" dla rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eMKiiim
Wyczaili mnie. Miałem pełen koszyk produktów, poszedłem w miejsce gdzie nie ma kamer, spakowałem wszystko do plecaka, a później jakby nigdy nic chodziłem po sklepie, spakowałem jeszcze kilka artykułów i poszedłem do kasy. Wyszedłem za bramki, nic nie zapikało ale ochroniarz do mnie podszedł i zaprosił do "pokoju zwierzeń". Wypierałem się nawet przy policji, bo faktycznie dowodu pokazującego że chowałem to do plecaka nie mieli, ale wymiękłem, nie chciałem się ciągać po sądach, a było widać jak w magiczny sposób po przejściu jednej alejki mój koszyk stał się pusty no i przyznałem się. Co z tym wpisem do KRK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eMKiiim
PODTRZYMUJĘ! Miał ktoś podobną sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eMKiiim
Wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 666666666666666666666666
pojdziesz do wiezienia. twoje dzieci tez. wnuki rownie. i tak przez 5 pokolen. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×