Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Laska 28.

wspolny wyjazd z potencjalnym facetem...

Polecane posty

Gość Laska 28.

nowo poznany facet zaproponował mi wyjazd na 1 dzień... a ja wolałabym na 2dni conajmniej.. Zaproponował 1 dzien, bo wie ze szybko skreślam takich którym chodzi tylko o jedno Chciałabym zeby do czegos doszło,ponieważ nic do tej pory między nami nie zaszło ze względu na moją blokadę fizyczną (zero pocalunkow, dotyku, nic). On tez troche zdystansowany. Boję się, że jedynym sposobem żeby się odblokować jest po prostu wspólny hotel (ten teges). On wie, że jestem porządna , w sensie ciezko mnie do łózka zaciągnąc. Jak myślicie co sobie pomyśli o mnie, jezeli zasugeruje wekeend zamiast 1 dnia? Potraktuje to wyjątkowo, czy dojdzie do wniosku ze jednak jestem łatwa? prosze o powazne wypowiedzi podszywaczom dziękujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci nie myślą jak kobiety i nie sądzę, żeby sobie o tobie akurat źle pomyślał. Jeśli już wie, że nie jesteś poszczalska, a masz ochotę, to korzystaj. O dwóch dniach ja bym pomyślał, że może być po prostu bardziej miło. To lepszy pomysł na seks, niż jedna noc. Nie trzeba się szybko zbierać z powodu kończacej sie doby hotelowej, można się gdzieś przejść w przerwie, odpoczać, potem znów :) Drugiej nocy padnięci, więc tulenie się dwóch "wymęczonych" ciał też ma swój urok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×