Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
neutralizowana

Przeprowadzka w Warszawie - doradźcie!

Polecane posty

Gość polinnas
Jeżeli ktoś planuje przeprowadzkę, to warto odezwać się do Japa&Co. Nie ma lepszej firmy w Stolicy. No i ceny też maja przystępne. Można się do nich śmiało zgłaszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreama
Faktycznie przeprowadzka to ciężka sprawa. Jeżeli ktoś ma przed sobą swoją pierwszą przeprowadzkę, to warto poczytać sobie te poradniki: http://www.japa-przeprowadzki.com.pl/poradnik.html Pozwalają trochę poukładać sobie w głowie, od czego w ogóle tę przeprowadzkę zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mczay
Tak się składa, że firm specjalizujących się w przeprowadzkach na terenie Warszawy jest od groma. Jedną z nich jest https://adexim.com.pl/ - to jedna z nielicznych, dobrych firm przeprowadzkowych na terenie Warszawy, skorzystaj z jej usług, a nie pożałujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clinta
A słyszeliście o firmie Japa&Co? Są najlepsi, jeżeli chodzi o przeprowadzki wszelakiego rodzaju. Nawet jeżeli macie fortepian do przewiezienia, to oni spokojnie mogą się tym zająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz też sprawdzić ofertę firmy www.przeprowadzkibiurowe.com. Od wielu lat specjalizują się w przeprowadzkach na terenie Warszawy. Raz korzystałam z ich usług i byłam zadowolona. Wszystko zostało przewiezione w idealnym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solona3
Mi w przeprowadzce w Warszawie pomogła firma Wiki transport prywatny, solidna i szybka firma, dodatkowo tania a rzeczy przewiezione były w nienaruszony stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbania
Ja Ci mogę doradzić firmę Japa&Co. Są doświadczoną firmą, przygotowaną na każdą przeprowadzkę. Nie mają sobie równych, także nie ma co się zastanawiać i można śmiało się do nich odzywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maoip

Zależy od tego w jakim mieście chces się przeprowadzać, jak w Wawie polecam usługi www.warszawaprzeprowadzki.pl mają niskie ceny  i profesjonalną obsługę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dingow

Pewniakiem jest na pewno Adexim - tutaj mamy ich sprawdzonych na podstawie grubszego tematu, bo przeprowadzki międzynarodowej - z Polski do Czech. To było kompleksowe zlecenie, zajmowali się w zasadzie wszystkim i w zasadzie ciężko się o cokolwiek przywalić. Wykonali kawał dobrej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienekk

Przeprowadzałem się z firmą Japa & Co. Wszystko super dograne i zabezpieczone. Problem w co zapakować sprzęt odpadł na samym początku, ponieważ chłopaki maja w ofercie pakowanie rzeczy. :) Gorąco polecam. Zajrzyjcie na ich stronę http://www.japa-przeprowadzki.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaXX

Jak się przeprowadzać to tylko z nimi https://www.japa-przeprowadzki.com.pl/... Japa & Co to najlepszy wybór. Profesjonaliści w każdym calu. Nie wiesz od czego zacząć? Zadzwoń pomogą, doradzą z Nimi nie straszna przeprowadzka. Ja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również mogę polecić firmę Japa&Co, są bezkonkurencyjni w przeprowadzkach czy to firm czy mieszkań. Bez względu na ilość rzeczy czy odległość na pewno pomogą Ci się sprawnie przeprowadzić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie najlepszą firmą, która zajmuje się przeprowadzkami to Japa&Co. Zapewniam Cię, że każdy kto z nimi współpracował to potwierdzi. Ekipę mają mistrzowską, która ogarnia wszystko mega szybko i sprawnie. Moim zdaniem nie ma lepszej firmy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze mogę powiedzieć, że warto poczytać sekcję poradników na stronie Japa&Co. Bardzo przydatna lektura, szczególnie dla tych, którzy przeprowadzają się pierwszy raz i nie wiedzą od czego zacząć. Te artykuły dużo wyjaśniają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie warto przedzwonić sobie do firmy Japa&Co i poprosić ich o pomoc. Od razu Wam zrobią wycenę, także od razu wiadomo, ile trzeba będzie zapłacić. A zapewniam Was, że nie będą to duże pieniądze, bo cennik mają całkiem spoko. No i ekipa jest godna polecenia - solidna, pomocna i wszystko odpowiednio zabezpieczająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×