Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość orgazmiccca

Dziewczyny ile możecie mieć orgazmów pod rząd?

Polecane posty

Gość orgazmiccca

Ja miałam maksymalnie 12 ale te ostatnie to już takie słabe a z facetem maks 2, ale zazwyczaj 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Men Struacja
O kurva!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jateztakchce
A ja sie cieszę jak mam jeden:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orgazmiccca
tak się akurat złozyło, że ten 12-krotny orgazm miałam w chwili gdy pasikonik usiadł mi na łechtaczce, po czym odwrócił się do mnie i serdecznie się usmiechnął. Do dziś mam ciarki przechodzące po plecach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orgazmiccca
ja się tego nauczyłam sama, trening czyni mistrza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orgazmiccca
liczy sie... one tak intensywnie łaskoczą łechtaczkę i lekko podgryzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila w dotyku w delegacji
Ja najwiecej mialam na raz 8-9 nie jestem pewna bo tracilam przytomnosc prawie ;) To podczas calonocnego maratonu, wtedy zawsze mam duzo a najmniej w takich okolicznosciach mialam 5. W codziennym, ze sie tak wyraze, zyciu- najczesciej mam 3 pod rzad, czasem 4-5, 1go to juz prawie z rok nie mialam, zawsze mam conajmniej 2 na moje szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila w dotyku w delegacji
do kolegi powyzej- tylko 4?? powaznie??? Moj facet to tak na codzien 2-4 ma, a jak sie bzykamy cala noc, czy kilka h to duuzo wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benek z fiutem 16cm
lata film po necie, że baba może miec 300 orgazmów dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwira, 67 lat
28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja jestem facetem i mialem 4 orgazmy max w ciągu jednego dnia..." mój były potrafił "skończyć" po 6 razy podczas jednego, kilkugodzinnego spotkania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benek z fiutem 16cm ob Watykan
ale umarł od przedawkowania viagry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I kogo to obchodzi ile ty mialas orgazmow? To ja ci tylko powiem ze cie pobilam o kilkanascie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benek z fiutem 16cm watykanu
nie ważna ilość, ale jakość, taki orgazm, żeby aż zemdleć, a takie tam wypiardki, orgazm taki, że aż wszystko pływa, to jooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie ten sport
5-7 z Polakami, żadnego z czarnymi (miałam dwóch, nie wiem skąd pochodzili), jeden z Turkiem (1/4) i brak orgazmu z włochami i hiszpanami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do biest
kogo pobilas o kilkanascie?? ty dziewczynko chyba nie wiesz co to jest oragzm, watpie zebys kogokolwiek tu pobila bo nie slyszalem o przypadku zeby kobieta miala wiecej niz 5 na raz, tu czytam ze 12 i to jest max w jaki jestem w stanie uwierzyc. Jak piszesz ze o kilkanascie to od razu wiadomo ze sciemniasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjm
do biest- DOKŁADNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4-5 i to zeby bylo ciekawie
z mezem :D Mam 32 lata i powiem wam na pocieszenie, ze po 30stce u wielu kobiet orgazmy staja sie rewelacja (i sa zawsze, podczas kazdego seksu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciumkam
Jak to jest mozliwe ze ma sie nawet kilkanascie orgazmow w ciagu jednego stosunku praktycznie co sekunde znaczy po orgazmie sekunda przerwy i nastepny chce dodac ze mam tak tylko podczas stosunku z moim chlopakiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia2936
ja mam zazwyczaj 5 ,6 ale jak już tutaj gdzieś wyczytałam ,jak wstane to aż mam zawroty głowy..kochamy się zazwyczaj długo na sto różnych sposobów..przy szybkich "numerkach" 2 muszę mieć jak mam jeden to jestem niezaspokojona w ogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maz czasami przesadza :P On tak bardzo chce mnie zaspokoic, ze w ciagu jednego stosunku mam do 7-8 orgazmow...Na dluzsza mete jest to meczace wiec zasypiam potem jak dziecko...A to podobno faceci zasypiaja po stosunku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczeta mialam trzy orgazmy pod rzad z facetem 11 lat starszym ode mnie..nie wiem jak on to zrobil ale to byl taki odlot ze nie potrafie tego opisac...nigdy czegos takiego nie czulam..nie wiedzialam na jakiej planecie jestem..cale cialo mi drzalo nie moglam sie uspokoic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialm 4 pod rzad.po 5 min przerwy miedzy kzdym...czulam sie jak w raju:)az mi sie w glowie krecilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza

36 w przeciągu 2 godzin... I to dlatego, że powiedziałam, że już więcej nie dam rady i zabiorą mnie do wariatkowa... Ale trafiłam na jednego jedynego mężczyzny, dla którego jest to wyzwanie i przyjemność dać mi jak najwięcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×