Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanie mam tego typu...

Gra ktoś na giełdzie?

Polecane posty

Gość pytanie mam tego typu...

Jak dużą trzeba mieć wiedzę żeby zacząć? Jak nauczyć się podstaw,zasad inwestowania...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie mam tego typu...
A może lepiej zlecić to maklerowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomass1234
za taka wiedzę musisz mi zapłacić, leszczu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie mam tego typu...
a czy ja chcę żebyś mi przekazywał ta wiedzę? NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Connie....
przecież zadajesz pytanie:" Jak nauczyć się podstaw,zasad inwestowania...?" patałachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie mam tego typu...
właśnie: JAK SIĘ NAUCZYĆ a nie czy ktoś mnie nauczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grasz i przegrywasz
Jak dużą trzeba mieć wiedzę żeby zacząć? - im większa tym większe zyski Jak nauczyć się podstaw,zasad inwestowania...? - spisując na kartce i ucząc się ich na pamięć oraz stosując je na przykładach wziętych z giełdy odpowiadając poważnie zawsze będziesz miał za mało informacji żeby przewidzieć kiedy kupić i sprzedać akcje dlatego to się nazywa gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehaheha
Jest pewien sposob na rynek forex ktory daje znaczne prawdopodobieństwo zysków. Wg autora pewny sposob ale wiesz lepiej rezerwę miec nie ;) testuje na platformie demo na razie i powiem ci ze kurwa jestem w szoku.. To kurwa dziala. Wirtualne pieniądze sie mnożą a nic nie Stracilem jeszcze a g sie na tym znam. :) poćwicze i wchodze na realna kase niedlugo. Konto demo platformy dziala na realnym rynku wiec kur... BINGO! I to darmową wiedzę przekazuje ludziom. Kase ma tylko z tego jak sie zapiszesz i zarobisz na tym wiec uczciwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem przeciw......
A znasz może taką grę INVEST24? Czy jest ona bezpłatna czy trzeba tam coś opłacać w trakcie gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiedza jakas
Znacie jakas literaturę ciekawa czy strony. Takie prostym jezykiem pisane bo ja zero w tym temacie a mam gotówkę do inwestowania bym popróbował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehaheha Jest pewien sposob na rynek forex ktory daje znaczne prawdopodobieństwo zysków. Wg autora pewny sposob ale wiesz lepiej rezerwę miec nie testuje na platformie demo na razie i powiem ci ze k**wa jestem w szoku.. To k**wa dziala. Wirtualne pieniądze sie mnożą a nic nie Stracilem jeszcze a g sie na tym znam. poćwicze i wchodze na realna kase niedlugo. Konto demo platformy dziala na realnym rynku wiec kur... BINGO! I to darmową wiedzę przekazuje ludziom. Kase ma tylko z tego jak sie zapiszesz i zarobisz na tym wiec uczciwie. Popieram, też zacząłem grać. Zawsze spoglądałem na giełdy typu FOREX sceptycznie, no ale w końcu zaryzykowałem. I się opłaciło, podobnie, jak koledze u góry. Startowałam z Wiedzy Wartej Milion - podstaw się nie da nauczyć samemu, a strona - dla mnie bingo, teraz wychodzę coraz bardziej na swoje. Co do twojego pytania, autorze i co do 'a wiedza jakas' - wiadomo, że trzeba nauczyć się podstaw (jak mówiłem, dla mnie bingo sposób ten, o którym pisałem wyżej), później to czysta ruletka - musisz mieć ten zmysł, obserwować, czaić się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Tomka320
mam pytanie do tomka 320 byłem na stronie wwm, program szkolenia wygląda na niezły skusił bym sie ale moze najpierw podpytam napisz mi jak to wygląda w praktyce, tam pisze ze facet uczy na slajdach, że przerabia sie rożne strategie, scenariusze no i wejścia krok po kroku , reakcje na ruchy rynku - to by mnie kreciło tylko żeby to było jakie prawdziwe- czy on to na slajdach czy na demie pokazuje? to czekam na info, to ważne- dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ttomek320
Gawęda wszystko na koncie realnym pokazuje więc wszystko do bólu prawdziwe i można realną wiedzę łyknąć , ciągle widzisz wszystko na monitorze , zadajesz pytania i od razu masz odpowiedź ,no fajnie to zorganizowane i skuteczne Bo jak sie widzi ruchy na prawdziwym rachunku a nie na demie to wg mnie zdecydowanie lepiej To jak szukasz czegoś prawdziwego to spoko próbuj u Gawędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seba ret
Ja gram - na razie od dwóch miesięcy, ale coś tam już potrafię. Zaczynałem od szkoleń w Maximus Trading, teraz jestem już u nich na stałe traderem. Największy plus jaki widzę z działaniami pod nimi to fakt, że obracam właśnie ich kasą - niczego nie ryzykowałem, a już w pierwszym miesiącu wyszedłem na plusie na 2 tysiące dolarów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aby grac w sensie z zyskiem
trzeba dysponowac spora forsa... jesli masz tylko kilkaset zl to lepiej zagraj w lotto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seba ret
Nie masz racji - opisałem w jaki sposób gram. Nawet mając kilka stów w maximus trading zarabiałbym dobrze, bo gram na ich kapitale. Wiadomo, że wcale nie jest powiedziane, że na pewno uda mi się zarobić, ale dotychczas za każdym razem mi się to udawało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×