Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurzona na maxaaaa

Nie dostalam stazu i jestem wsciekla na urzad pracy!!!

Polecane posty

Gość wkurzona na maxaaaa

Nie dostalam stazu i jestem wsciekla na urzad pracy!!! Ci z urzedu pracy to naprawde podli i bezwzgledni ludzi. Zlozylam wniosek u pracodawcy w sprawie stazu i dzisiaj dowiedzialam sie ze urzed pracy akurat nie przyznal w miejscu ktorym mialabym miec staz stazystow. Zadzwonilam tam i wydarlam sie na dyrektorke ktora rozpatruje staze. Staralam sie o staz w pewnej restauracji jako kelnerka. I okazalo sie ze restauracja ktora zlozyla wniosek w moim imieniu dostala odpowiedz od urzedu pracy, byl to list ktory odmowil akurat tej restauracji stazystow. Ja jako jedyna do tej restauracji zlozylam wniosek, chcialam nabyc tam doswiadczenia. Bylam tak wsciekla i zadzwonilam do urzedu pracy ze nie potrafia zalatwic ludziom pracy i w dodatku odbieraja im nawet staze. O jakie tu chodzi wymogi? przecież oni jeszcze w 2011 gdzieś od sierpnia do listopada mieli kilku stazystow. A teraz niespelniaja wymogow? przeciez urzad pracy powinien sam narzucac stazystow pracodawcom. Zreszta wlasciciele lokalu nie widzieli zadnych przeciwskazan. Mnie sie to wydaje ze w rzeczywistosci jest tak ze osoba ktora rozpatruje te staze to pewnie ma znajomych wsrod danych pracodawcow i osob ktore ubiegaja sie o staz, powiedzialam tej suce dzisiaj ze puszcze ja w media. zadzwonilam nawet do starostwa w jej sprawie i przez telefon spytalam sie jej czy zaplaci mi rachunki i da papu to pyskata byla franca ze nie bedzie ze mna polemizowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niiiiiiiiieprawda
Tak, jest to robione po znajomości. To przykre, ale tak jest. Możesz ich podać do sądu, tylko to Tobie zostaje, ewentualnie poprosić gazetę czy lokalną telewizję o interwencję. Tak to obecnie działa. Ale jeśli gazety i tv siedza w kieszeni tych ludzi, to jesteś zdana tylko na sąd, a tam też mogą mieć znajomych. Spróbuj może Ci się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etyka . . .
a po co mieli dac restauracji staze skoro nie przyjmuje ludzi po zakonczonym stazu ? co to darmowa sila robocza ? wogole jak mozna dawac kase na staz na kelnera ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona na maxaaaa
Dzwoniłam dzisiaj do PUP, opieprzyłam dyrektorke a ta powiedziała mi że w salonie plus jest wolne miejsce na staż. Nawet dostałam skierowanie i umówiłam się już z pracodawcą. Cieszę się że mi się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×