Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samicaalfa

Pomocy przy zakupie! Dylemat ;(

Polecane posty

Gość samicaalfa

Kochane forumowiczki, Zastanawiam się nad zakupem lampy, bo znalazłam ją w necie duuuuużo taniej niż w sklepach. Problem w tym, że jest dostępna w dwóch wariantach i za chiny nie mogę się zdecydować która jest fajniejsza...Może Wasze poczucie stylu rozjaśni mój umysł: 1. wersja nr. 1: http://www.mergeto.pl/merged-auction/630216/designerska-lampa-stolowa-bella-azzardo-od-homeartgallery 2. wersja nr. 2: http://www.mergeto.pl/merged-auction/630217/designerska-lampa-stolowa-bella-azzardo-od-homeartgallery Znajdzie się jakaś pomocna dusza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka12378
Wiesz, jak dla mnie lepsza jest lampa nr. 1. Jest bardziej klasyczna. Zależy to jednak też od wnętrza i jego kolorystyki, jakie posiadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) wiesz co jak dla mnie to 1 do bardziej nowoczesnych wnetrz, ja jak kupowalam lampke i tez mialam dylemat to dobralam ja do klamek w meblach:) klamki srebrne to i lampka tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samicaalfa
Pokój mam w czerniach i szarościach. Stylizowany trochę na dawną modę z odrobiną stylu glamour. I wciąż nie wiem...Ta ciemniejsza lampa może dodać takiego smaczku, natomiast ta jasna jest bardzo uniwersalna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samicaalfa
Sweetie, dzięki za cenną sugestię ;) Coraz bardziej skłaniam się ku numerowi 1! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze:) poprostu mowie jak bylo u mnie i w sklepie mi facet powiedzial ze koncepcja bedzie dobra a nie tak ze to ze sredniowiecza a to z czasow nowoczesnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samicaalfa
Mieszane style bywają fajne, ale wiadomo...łatwo przesadzić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianoadriano
A mnie się podoba ta druga. Ma fajniejszy kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosnazolza
Jak dla mnie to ta pierwsza jest super! ;) Czekam do wypłaty i biore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosnazolza
Jak dla mnie to ta pierwsza jest super! ;) Czekam do wypłaty i biore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosnazolza
Jak dla mnie to ta pierwsza jest super! ;) Czekam do wypłaty i biore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adatoniewypada
A ja obstawiam tą drugą. Jednak musiałabym zobaczyć jakie masz wnętrze. U mnie by pasowała. Widziałam podoba w homeandyou, ale była droższa tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka898
Numer 1 wygrywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiziamizia87
Dylematy, dylematy... Pierwsza jest super, ale druga bardziej glamour. Wybrałabym druga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za cena??!
Co za cena??!! Ja niestety kupiłam tę lampę w sklepie w zeszłym roku za 800zl.... Czy to możliwe, żeby ąż tak potaniały?? To jest Kartell,?? Normalnie nie chce mi sie wierzyc....Czy coś poprostu podobnego?? :> Pierwsza jest zdecydowanie ładniejsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1971
cały czas stoi w sklepie koło którego przechodzę często za...1080 pln. Więc i tak tanio dałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarytkalipecka
Cena tej lampy w tym serwisie jest duuuuużo niższa niż w sklepach stacjonarnych. Do mojego wnętrza niestety nie pasuje, ale jest obiektywnie bardzo stylowa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×