Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moniqqqque

a mi co poradzicie? Jak ujędrnić uda i pupę..

Polecane posty

Gość moniqqqque

jestem szczupła waże 57 przy 176, zaczelam niedawno cwiczyc zeby troszke sie rozruszac umięśnić i wyrobic kondycję. Biegam 2 razy w tyg + aerobic 2 razy w tyg, zamierzam jeszcze chodzic na basen od przyszlego tyg w wolnej chwili Jestem dosc aktywna, dużo śpiewam ( godzina spiewania intensywnego = spalone 400 kalorii :))) tanczę, odzywiam sie zdrowo ale zauwazylam ze uda i pupa są jakies takie wiotkie. Co możecie mi poradzić na ujęrdnienie ciała? W balsamy nie wierzę, z resztą stosuje nawilżające bo mam suchą skórę po zimie Czytalam ze wlasnie basen jest dobry a macie jeszcze jakies pomysły?? No pupe mam jak galareta po tej zimie.... W sumie nie wiem dlaczego bo nigdy nie mialam takich problemow wlasnie ze wzgledu na moja aktywnosc i odzywianie. Chyba robię się stara..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybierasz złe ćwiczenia
albo jesz za mało białka ćwiczenia aerobowe są na spalanie tłuszczu a nie na ujędrnianie ciała ty potrzebujesz ćwiczeń z obciażeniem by zbudować i wzmocnić mieśnie przysiady, wykroki, stepper jesz pewnie za mało i spalasz mięśnie ćwicząc intensywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Ja ujędrniłam bardzo skutecznie ćwicząc na hoola-hopie. Tylko wiesz, intensywnie ćwicząc:) Po godzinie, codziennie, na lekko ugiętych nogach. Schudłam 5 kg, a nogi są nie do poznania. Uważaj tylko na zakwasy na początku, najlepiej kąp się w soli bocheńskiej, pomoże i zregeneruje mięśnie. Powodzenia w ujędrnianiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruellademon
jak zaczniesz regularnie biegać, to nie będziesz mieć żadnych problemów z jędrnością skóry i cellulitem :) sama na sobie sprawdziłam i wiem, co mówię, bieganie jak żaden inny sport pomaga w ujędrnianiu nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×