Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Havoc

Nie wiem co sie ze mna dzieje...;(

Polecane posty

Nie wyrabiam totalnie.Codziennie krzywdzę twarz,mam strasznie zniszczona,a pomyśleć ze jeszcze 3 lata temu była naprawdę śliczna pomimo lekkich wągrów na nosie i brodzie. Jestem rozdrażniona,płacze,krzyczę,robię dziwne nawyki.Dawniej tego nie było.Jest mi okropnie smutno,codziennie próbuje się zmienić,ale bezowocnie.Szczęśliwa jestem,ale kiedy spojrzę w lustro,albo coś mi nie wychodzi,to jestem taka jak pisałam wcześniej(rozdrażniona,przygnębiona)nie wiem czy pójść do psychologa,nie wyśmieje mnie? Czuje się beznadziejna,brzydka,tępa i widzę wszystkie negatywy. Jestem dorosła,nie wiem ile wizyta będzie kosztować...mam mało kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka.
Możesz iść do psychologa, lecz nie wiem ile Ci to pomoże, ponieważ sama chodzę a mam podobnie i nic mi nie pomaga. Trafiłam tam bo mialam niską samoocenę i kilka razy się pocięłam. Teraz już sie nie tnę ale często siedząc w domu Płaczę, krzyczę na tatę i brata, ze wszystkimi się kłócę. Też nie wiem co się ze mną dzieje. Raz mam wielki zapał do nauki a raz placzę i wymiotuję by tylko się nie uczyć. Tez jestem rozdrażniona i wszystko mi nei pasuje a do tego mam problemy zdrowotne i myśli samobójcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastolatka. No widzisz,to jest właśnie smutne ze nie wiadomo jak sobie pomoc.Ja tez mam problemy zdrowotne,tez się cięłam,ale dawno. Nie robię tego,bo już rozumiem ze to nic nie da.Ja chce żyć! Tylko ja dziwnie funkcjonuje,miałam EEG i wyszło mi ze jestem zupełnie zdrowa,tylko mam lekkie zaburzenie schizo-typowe. A może jednak psycholog to jakieś rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka.
no to może warto spróbowac psychologa :) ja się nie tnę od 5 miesięcy. Nie wiem jak mogę Ci pomóc bo sama mam problemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastolatka. 5 miesięcy?To dobrze:) Trudno,ale cie dobrze rozumiem.Tylko mam pytanie czy ty tez jesteś wycofana z życia?Masz przyjaciół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka.
Obecnie już tak. Bo zmienilam szkołę i poznalam 2 fajne dziewczyny. Ale to tylko w szkole i raz na miesiąc jakiś wypad na zakupy albo do czyjegoś domu. Poza szkołą zamykam się w moim pokoju i siedze na necie, błądzę po stronach i czasami się uczę ..przed wakacjami nie miałam nikogo, w najgorszych chwilach byłam sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hokus pokus maaaaaaaa
Może masz candide ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka.
nie mam pojęcia co to jest :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka.
Ale właśnie znowu wpadłam w złość i zaraz coś rozwalę bo brat sie wtrącil w moja rozmowę z tatą ! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hokus pokus maaaaaaaa
candida jest częstywm winowajca takich ekscesów niestety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natolatka--> nie sluchaj go,jaja sobie robi. Candida rodzaj grzybów należący do rzędu drożdżakowców (Saccharomycetales), będący bardzo częstym pasożytem człowieka (Homo). Bytuje fizjologicznie m.in. w jamie ustnej, pochwie. Najbardziej znaczącym klinicznie gatunkiem jest Candida albicans. Typem nomenklatorycznym jest gatunek Candida vulgaris. To nie ma nic wspólnego z naszymi zachowaniami,problemami. Ja tak samo miałam przyjaciółkę,a teraz nikogo,zamykam się w domu,jak wychodzę,to się ukrywam w kapturze chodzę,okulary na oczy.Masakra. Jeszcze mam pytanie,czy ty taka zawsze bylas?czy te objawy,problemy,zachowania maja jakas przyczyne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety moja preszłość się do tego przyczyniła. Jeśli chcesz możemy jakoś bliżej prywatnie porozmawiać bo nie bardzo chcę, by ktoś wiedział o moich problemach, a Ty wydajesz się spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety to nie sa jaja
poczytaj sobie o tym jakie candida daje objawy a nie pieprz bzdrur ze to jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze bym chciała cie poznać.Właśnie miałam o to samo zapytać Moze przez gg porozmawiamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety to nie sa jaja a istnieje badanie na wykrycie tego grzyba Candida?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×