Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

laska123405

Odpowiesz????

Polecane posty

Gość bialamasajka
To zależy jakie wam będą odpowiadać. Kazdy ma inne preferencje. Niektórzy lubią prążkowane, inni zwykłe. Ja w ogóle za nimi nie przepadam. Używamy ich tylko w dni płodne, a okreslam je sobie afrodytą. W dni niepłodne nie zabezpieczamy się. Jesli chodzi o markę to durexy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my używamy durexy
extra safe, raz kupiliśmy prążkowane i dla mnie różnicy nie było ale mój mąż mówił, że fajnie było :) Raz tylko kupiliśmy takie tanie za 3 zł z gołą babą na opakowaniu (innych nie było w aptece, na takie panie farmaceutki mówią "krajowe") i od razu pękła przy pierwszym razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"my używamy durexy" My używamy (kogo? czego?) durexów, jeśli już chcesz odmieniać. Wszystkie są takie same, wszystkie przechodzą odpowienie testy, tylko muszą być przechowywane w odpowiednich warunkach i odpowiednio zakładane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my używamy durexÓW
faktem jednak jest, że te tanie pękły, a durexy przez tyle lat nigdy nas nie zawiodły, więc piszę tylko o swoich osobistych doświadczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi durexy pękły 4 razy, rosetex czy conamore nigdy. Osobiście użawam, że conamore są najlepsze, zwłaszcza te dodatkowo nawilżane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my używamy durexÓW
ekstra safe są grubsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×