Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość drzewko1233

SEPARACJA...:( JAK TO WYGLĄDA?POMOŻE MI KTOŚ?

Polecane posty

Gość SanSanSan
ja zlozylam wniosek o winie meza i nic nie placilam napisalam ze za rozprawe ma zaplacic maz, poza tym mnie nie stac (pracowalam, studiowalam, zajmowalam sie 2ka dzieci) i nie placilam nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu rozwod jest dla wygodnych ludzi, ktorzy lubia najlatwiejsze rozwiazania nie kazdy chce zaraz rozwodu, niektorzy biora na serio swoja przysiege a nie w obliczu kryzysu udaja ze nie wiedza co przysiegali i zaraz do sadu po rozwod ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to sobie czytam /jestem rozwodnikiem/. I zastanawiam się :Na h*j ta separacja?Przecież tych nieudanych związków i tak nie da się uratować.Te przygłupie kobitki myślą że separacja zmobilizuje mężów do zmiany ich mentalności.Najbardziej śmieszne są posty z zapytaniem o koszty.Noż kużwa jakie to ma znaczenie,przecież nie będziecie trwać w zasranym związku byle nie wydać 600zł na rowód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od razu zdecydowałam się na rozwód, zadzwoniłam po prawnika z http://www.adwokatfhfwarszawa.pl/ i od razu zaczęłam konkretnie działać, gdybym wierzyła, że związek da się odratować to bym nie podejmowała żadnych działań prawnych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada9999
Separacja małżeńska wcale nie wygląda aż tak źle, tylko na pierwszy rzut oka ciężko się w tym wszystkim połapać. Wystarczy poczytać chociażby porady na www.separacja.info i znaleźć solidnego adwokata, a wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Separacja ma na celu wspomaganie małżonków w dogadaniu się. Niejednokrotnie taki odpoczynek od siebie daje czas, aby oboje partnerzy przemyśleli, co tak naprawdę w ich związku jest złe. Umiejętnie wykorzystany czas separacji może pomóc naprawić związek małżeński. Jeśli szukasz adwokata do separacji lub do rozwodu to polecam ci adwokata Pana Kamila Flatow z kancelarii adwokackiej w Płocku http://plock-adwokat.pl/. Mi ten adwokat pomógł podczas rozwodu i ustaleniu alimentów na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pierdy powyżej! Jak sobie małżonkowie chcą odpocząć od siebie, to niech jadą na wczasy osobno. Separację wymyślili "katoliczki" - ma taka męża, a gzić sie może jak panienka. Takie: "mężą mam ale dopy ci dam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winny
chce podac o separacje ,zona nie pracuje od lat ja mam dobrze prosperujaca firme.Jakie dokumenty musze dolaczyc do pozwu ,bo napewno bede musial placic jej alimenty. przyznaje z mojej winy i z pewnoscia nien bedzie chciala sie zgodzic..co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winny
zyw czasie trwania separacji automatycznie nastepuje podzial majatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świadectwo chrztu, odpis aktu bierzmowania, dowód wpłaty na WOŚP co najmniej 2 zł i zaświadczenie od dzielnicowego że chodzisz po pasach. A jak ona nie zechce, to wtedy - będziesz nadal miał żonę. Aż do śmierci - tak jak obiecywałeś. Podział majątku NIGDY nie następuje automatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacz to
Chcecie darmowe, mrożące krew w żyłach, szokujące, autentyczne (to dokumentalne) i wartościowe filmiki na youtube? Wpiszcie sobie Piotr glas, przede wszystkim polecam „demony seksu”, gwarantuję szok z potężnym przesłaniem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za parszywe spamerstwo NIGDY nie wpisujcie Piotr glas, a jak traficie na jego PARSZYWE filmiki, to skomentujcie negatywnie!!! Bo to CHAM parszywy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam rozwodników , tych przed i juz po. Pewnie wielu z Was ma problem z masturbacją,waleniem pałki itp. Masz problem z masturbaacją , ciągle walisz kapucyna ? Twój drągal już nie domaga, wejdź na EROFLIRT24.PL tylko dla osób powyżej 25 roku życia. Serdecznie polecam mi ta strona pomogła masakrycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×