Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nalkaewa1

Co ja do niego czuje?

Polecane posty

Gość nalkaewa1

Nie wiem jak to się stało, byliśmy przyjaciółmi, kiedyś wypiliśmy dużo a ja go pocałowałam. Krótko, ale w usta, a on oddal mi ten pocałunek bardzo namiętnie, długo, uśmiechał się przy tym. Potem było mi głupio [on mnie jeszcze wcześnie pocałował na festynie, normalnie bym nie pozwoliła na to, ale on wypił, ja trochę, a najważniejsze, że jak mnie pocałował to zakreciło mi się w głowie, poczułąm coś takiego, że prawie oszalałam] On czasem zartował, że mnie kocha [tak myślę, że żartował, raz nawet przy wielu znajomych to powiedział, że kocha mnie a ja tego nie widzę.] Potem znów się całowaliśmy, znów mówił, że mnie kocha, a na trzeźwo, jak się spotkaliśmy to tak, jakby chciał pogadać i tak mocno patrzył mi w oczy. Problem w tym, że on całował wcześniej wiele dziewczyn, ale potem nie zwracał na nich uwagi. Na mnie [mam wrażenie] zwraca na trzeźwo i nie tylko ;-) Zawsze zauważy zmainę fryzury, czy ubrania, takie szczegóły. Kiedy padał deszcz i zmokłam powiedział "Musisz miec bardzo mokrą koszulkę", a ja sie zawstydziłąm, a jak owinęłąm się recznikiem, który mi dał powiedział, że wyglądam, jakbym nic na sobie nie miałą tylko ręcznik. Rany, co się ze mną dzieje? Pomóżcie! Czy on traktuje mnie poważnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×