Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość muszęmuszę

Jak ćwiczenia na siłowni dla poczatkujących

Polecane posty

Gość muszęmuszę

Nigdy nie chodziłam na siłownie zawsze miałam niedowagę i byłam za chuda po ciązy jednak moje zostało mi sporo ciała do zrzucenia bo jakies 7 kg, jak sie tgo pzobyc od czego powinnam zacząc na siłowni, dodam ze z kasa u mnie tez krucho moze zamiast silowni wystarcza biegi tylko tez nie dam rady biegac codziennie max co drugi dzien. Myslałam zeby kupic sobie bierznie elektryczną musze schudnąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litra
Jak na siłowni jest trener to może ci pokaże co robić. Ja za pierwszym razem dawno temu trafiłam na taką gdzie nie było trenera i miałam niezłe zakwasy. Na pierwszy raz, zrób sobie najlepiej rozgrzewkę z 10 -15 minut na ręce i nogi. Wszystko zależy od tego jakie są tam maszyny. Na pewno są hantle, weź sobie 1,5 kg i zrób sobie 10 razy 3 serie, podnoś w górę albo na boki. Między seriami dobrze się jest porozciągać te mięśnie które ćwiczysz. Przyjrzyj się jak inni ćwiczą albo poszukaj na filmikach na necie jak się prawidłowo wykonuje ćwiczenie na danym sprzęcie. jak ćwiczysz ręce czy brzuch to dajesz na pierwsze 2 razy najniższe obciążenie żeby nie mieć później zakwasów potem możesz stopniowo zwiększać obciążenie jak już ci ćwiczenie będzie przychodzić z łatwością. Z ćwiczeniami na plecy też bym się nie forsowała za szybko. Jeśli chodzi o nogi to zależy jeszcze jakie partie ćwiczysz ale raczej każdy z nas ich używa codziennie i można dać na początek większe obciążenie ale też nie za duże. Na schudnięcie to się chyba powinno robić ćwiczenia z małym obciążeniem ale szybko, ale jeśli jesteś pierwszy raz to nie powinnaś przesadzać z ta szybkością. Wydaje mi się że jeśli masz zamiar iśc na siłownię i korzystać tylko z rowerka czy bieżni to już lepszym interesem będzie zakupienie tej bieżni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×