Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdołowany poniedziałkiem

zamówiłem umywalkę

Polecane posty

Gość zdołowany poniedziałkiem

na allegro ,mineło 3 tygodnie zanim ją dostałem.Nie rozpakowałem ją na miejscu ,tylko na budowie po 2 dniach ,okazała się pęknięta ..750zl poszło w ch...... . Co moge zrobić ,rozumiem że reklamacja mnie nie obejmuje ,bo nie sprawidziłem paczki przy kurierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna czaran
dokładnie, nic nie możesz zrobic. gość umywalkę wysłał dobrą i firma zawaliła, albo gość wysłał ci już zepsuta. Twoja wina, każdą paczę szczególnie droga i taką która może ulec zniszczeniu trzeba sprawdzić, masz na to 15 min. teraz możesz tylko i wyłącznie pluć sobie w brodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elen yyyyyyy
I właśnie dlatego nie kupuję już na allegro bo nigdy nic nie wiadomo co przyślą. Kupiłam spodnie - nie dostałam ich, kupiłam polaroida - zepsuty, kupiłam buty - dostałam zniszczone, a sprzedawca zniknął.... Teraz kupuję na necie tylko w sprawdzonych sklepach! Tak się składa, że też remontowałam łazienkę a umywalkę kupiłam tu http://www.narzedziowy.pl/59866_CERSANIT-Umywalka-DECO-70-prostokatna.html sklep sprawdzony, ma dobre opinie i też nie zostałam oszukana, szybko dostałam towar w ciągu paru dni :) Współczuję Ci, ale tak na przyszłość tylko polecam zakupy u sprawdzonych sprzedawców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×