Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klinka00

zakompleksione ciało

Polecane posty

Gość klinka00

Witajcie. Mam problem ze sobą. Wstydzę się swojego ciała. Jestem szczupła, mam 168cm i ważę 52kg. Moim pierwszym kompleksem są bardzo małe piersi, nie mam ich praktycznie wcale. Drugi kompleks to cellulit na pupie i udach. Mam cudownego chłopaka, kocha mnie bardzo, ale zbliżają się wakacje i to będzie nasze pierwsze wspólne lato. Nie wyobrażam sobie pokazać mu się w stroju kąpielowym. Nie jest ślepy, widzi że mam mały biust, ale chciałabym mu to jakoś zrekompensować fajną pupą, a boję się że w tej kwestii też się rozczaruje. Nie wiem co mam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimmu
no to się bierz za ten cellulit. kremy, masaże, prysznic i do dzieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krejzulinska
jest wiele preparatow pomagajacych zwalczyc pomaranczowa skorke.....takze masaz miejsc dotknietych cellulitem w polaczeniu z cwiczeniami i do lata jestes laska jak sie patrzy....a na biust cwiczenia na miesnie klatki piersiowej i to tez troche pomaga :)powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krejzulinska
pod prysznicem na przemian zimna i ciepla woda tez pomaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loara26
strój kąpielowy z push up:-) na cellulit ćwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klinka00
Nie umiem się wziąć za siebie. Wydaje mi się, że do wakacji i tak już nie zdążę nic poprawić w swoim wyglądzie i tracę motywację. Gdybym teraz zaczęła zimne prysznice, smarowanie kremami i ćwiczenia to można jeszcze uratować moją pupę do wakacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krejzulinska
przeciez gdybys nie byla w stanie to nie napisalabym tego powyzej! moze idz sobie tez na profesjonalny masaz :) nie demotywyj sie! od tego sa demotywatory.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klinka00
Dziękuję za wsparcie! To od dzisiaj zaczynam zimne prysznice i ćwiczenia, kupię sobie też jakiś krem i może przynajmniej w jakimś stopniu mój tyłek się polepszy. Wiem, że na biust i tak nie mam wpływu więc chyba muszę się z tym pogodzić, ale może tą wadę wynagrodzę sobie fajną pupą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klinka00
Dziękuję za wsparcie! Od dzisiaj zaczynam zimne prysznice i ćwiczenia, kupię sobie też jakiś krem i może w jakimś stopniu mój tyłek będzie lepiej wyglądał. Wiem, że na biust i tak już raczej nie mam wpływu więc tą wadę postaram się jakoś wynagrodzić fajną pupą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krejzulinska
klinka00 mowilam Ci tez o cwiczeniach klatki piersiowej!to pomaga na biust!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika234
Super ćwiczenia na uda i pośladki, dodatkowo w zestawach ćwiczeń na piersi też coś się znajdzie, rewelacyjne ćwiczenia, najlepsze sposoby dzięki którym będziesz latem cieszyć się świetną sylwetką: http://trening-fitness.pl/tag/cwiczenia-na-posladki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×