Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

laska123405

Proszę o pomoc. Jak mam mu to wytłumaczyć???

Polecane posty

Mam 16 lat,a mój chłopak 19. Od miesiąca planujemy seks.Ustaliśmy datę,lecz teraz gdy jest tydzień przed naszym omówionym stosunkiem,czuję ,że nie jestem gotowa.Powiedziałam mu o tym,żebyś,y chociaż zaczekali do wakacji,lecz on na to,że to za długo czasu,że chciałby wcześniej.Nie cierpi,gdy ja zmieniam zdanie,tłumacze mu ,że zmieniam zdanie ponieważ to dla mnie bardzo ważna decyzja. Wiem,że mnie kocha i mu na mnie bardzo zależy,ale jak mu wytłumaczyć,że wole z tym zaczekać,nie chce żeby się na mnie o to obrażał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobryyyyyyyyyyyy
"Wiem,że mnie kocha i mu na mnie bardzo zależy" Tak. To typowe dla 19-latków :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro nie jestes
gotowa to tego nie rob, powiedz mu to co tu napisalas, a jesli nadal bedzie nalegal i jednak ulegniesz to przynajmniej sie zabezpieczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wars09
Kochac to m.in zrobic dla ciebie wszystko co w jego mocy, a co wazniejsz nie krzywdzic cie. Wiec skoro nie rozumie i mysli tylko o sexie, w tym wieku to raczej normalne. To to jedynie jest chec zdobycia. Pamietaj. Mezczyzna kocha najsilnie do sexu a kobieta od sexu. Wiec poczekaj niech poziom milosci w nim rosnie, jak nie wytrzyma to to tylko pociag sexualny a nie milosc, a chyba nie na tym ci zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola z pralni
Zrob mu loda. Do wakacji wytrzyma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wójekstaruhuejk
nie dam Ci bo na Biologi nie doszliśmy do sexa i nie wiem jak się zabezpieczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linowski9
Zrob mu reka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropeczka puchata
jak Cie bardzo kocha to zrozumie i zaczeka. ja z moim K. umowilismy sie na pewna sobote. tez mialam 16 lat a on 19. wlasnie w ta sobote jak juz lezelismy na lozku powiedzialam ze nie jestem gotowa i ze nie dzisiaj. zrozumial i nie nalegal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podsumowując, najlepsze rady do zaakceptowania dla szesnastolatki to "zrób mu reką" oraz "zrób mu Loda". Jako facet, który kiedyś był w identycznej sytuacji, sugeruję nie kierować się sugestiami Kropeczki. Tylko kobietą próbująca przeżyć swój pierwszy raz że znajomym gejem z podwórka może pisać, że "wytłumaczyła" dziewietnastolatkowi, a on "zrozumiał". Chyba, że Twój to taki typ, co już pół wsi/osiedla zerżnął i na seksie mu tak bardzo nie zależy, ale takich to szukać w powieściach sióstr Bront.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×