Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdezorientowana89

LUDZIE CO JEST?

Polecane posty

Gość zdezorientowana89

Pytam bo nie wiem, czy tylko ja tak mam ? W trakcie studiów mgr na Wyższej Szkole Bankowej, finanse i rachunkowość. Zaocznie z tego wzgledu ze pracuje by sie utrzymac na studiach. 3 lata doswiadczenia w handlu jako sprzedawca. Szukam pracy juz 3 miesiace, bylam na kilku rozmowach i ciagle nic! Chcialam do banku ale wysylac cv przez internet to jak rzucac kamien w wode. mam 23 lata i powoli lapie mnie depresja bo nie miesci mi sie w glowie ze tak trudno znalezc prace. teraz pracuje za 6zl na h w reserved od 2 lat. krew mnie zalewa kiedy rzadzi mna kierowniczka po zawodowce bez matury. jej poziom kierowania ekipa rowny zeru. juz mam tego dosc! interesuje sie sportem, muzyka, ogolnie dusza artystyczna, wyksztalcenie ekonomiczne. Rety zebym wpadla na pomysl by to polaczyc i moze zaczac jakas wlasna dzialalnosc. bo zwariuje w koncu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss koalla
stiudentka i nie moze znalezc pracy? co to sie porobilo w tym kraju? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana89
heh nie potrzebna mi ironia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewretrtyu
dziwne ze w reserved takie kosmiczne ceny a ty zarabiasz takie smieszne pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak tylko pytam
moj brat z bratowa wyjechali kilka lat temu do szkocji. na poczatek zalapali sie do pracy w hotelu- szkoci nie mogli sie nadziwic, ze w pl ludzie po studiach pracy nie maja. Niestety smutne to i nie zapowiada sie zadna poprawa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana89
tak, ale otworzyc swój biznes to jest dobra opcja dla kogoś kto ma jakiś wkład. a ja nie mam zadnego. też rozważam wyjazd za granicę, mogłabym do Włoch bo tam mam rodzinę, tylko ciężko z pracą we Włoszech i raczej na poprawę się nie zapowiada. A u nas? Tak jak pisze Kasiorek, będzie coraz gorzej. Wszystko błędne koło, potrzebują specjalistów z kursami, warsztatami, znajomością języka - ok ale skąd takowi mają brać fundusze na to wszystko to nie wiem.. Jasna cholera, a najsmutniejsze jest to, że wiele osób nie mających zielonego pojęcia o niczym szybciej znajduje pracę niż ci obrotni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msssssssaqaa
w Zaglu probuj i Eurobanku, masz duze szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana89
dzięki za info, a możesz sprecyzować dlaczego akurat tam mam duże szanse?? masz jakieś doświadczenia z tymi firmami, którymi możesz się podzielić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pie.rdole 6 zł macie w tej sieciówce masakra z oni yle ludziom płacą to ile ty zarabiasz , ja mam teraz 14 zł za godzine po okresie probnym 16 zł i jeszcze jak zrobie premie to dodatkowo - to juz ode mnie zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana89
no widzisz a ja sie spotkałam , bo widzę po znajomych śpią na stojąco niektorzy, zero pojecia o swiecie, niczego w zyciu nie widzieli, wyslowic sie nie potrafia dobrze a prace maja lepsze. tyle zarabiam zeby mi wystarczylo chociaz oplacic w polowie zycie na studiach ale chce sie usamodzielnic w koncu i widze ze takie to latwe nie jest. a moze miszekkk powiesz co robisz, bo stawke masz spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msssssssaqaa
tak, pracuje w jednej z nich , wystarczy doswiadczenie jako sprzedawca, ja tez po studiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga na kasiorka
to mlm chce wam sprzedac zestaw startowy piramidy albo jakis produkt zatykajacy sdysze w silniku w smochodzie pod pretekstem mniejszego spalania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiorek to oszust uwaga
na niego!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety takie są realia :/ Ja mam wykształcenie wyższe ekonomiczne, ponad 10-letnie doświadczenie w bankowości, jestem dyspozycyjna. Przyszedł moment, że musiałam się zwolnić i podjąć pracę w innej branży. Ale to nie był problem bo uczę się szybko nowych rzeczy. Miała to być praca na stałe w przeciwnym wypadku szukałabym innego rozwiązania.... no własnie miała. Po roku pracy powiedzieli mi do wiedzenia. Szukałam pracy ponad rok. Gdyby nie wsparcie rodziny depresja pewna. Multum wysłanych CV, kilka zaproszeń na rozmowy kwalifikacyjne po których okazywało się, że mam za wysokie kwalifikacje ... Masakra !!! Teraz pracuję w kolejnej nowej dla mnie branży za 1600 zł brutto :/ I wkurzają mnie naprawdę słowa innych typu "ciesz się, że masz pracę", " inni daliby się zabić aby być na twoim miejscu". OK doskonale rozumiem, że pracować muszę i chcę, że tych paru groszy nie wysiedzę w domu, że mam swoją rodzinę i każda złotówka się liczy ale kiedy w końcu pensja będzie adekwatna do umiejętności, poziomu intelektualnego, wykształcenia człowieka ?! Najgorsza jest bezradność i świadomość tego, że ludzie po zawodówce - z całym szacunkiem dla nich- zarabiają więcej niż osoby które tak jak ja studiowały i pracowały aby studiować, miałam wówczas minimum czasu na jakąkolwiek rozrywkę w przeciwieństwie do moich znajomych którzy nie studiowali i lepiej jak teraz widzę na tym wyszli. Nie, nie zazdroszczę im tylko stwierdzam rzecz oczywistą - życie jest bardzo niesprawiedliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety w Polsce nie docenia się wykształconych i kreatywnych ludzi z doświadczeniem. Tzn. oczekuje się wykształcenia, doświadczenia i sprawnego mózgu, ale koniec końców zatrudnia się osoby które zgodzą się na niską pensję, są to zazwyczaj obiboki bez umiejętności. Choć jeśli mądra osoba dostanie kiepską pensję, to straci całą motywację i też będzie złym pracownikiem... W każdym razie winą pracodawców są źli pracownicy, bo albo są źle wybrani, albo źle motywowani, ciekawe tylko czemu pracodawcy na nich narzekają, zamiast wybrać tych 2x droższych, którzy pracują 3xwięcej i 5xlepiej. Ja musiałam szukać pracy niemal rok. Wszędzie jak mówicie pensje - ochłapy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"winą pracodawców są źli pracownicy, bo albo są źle wybrani, albo źle motywowani, ciekawe tylko czemu pracodawcy na nich narzekają, zamiast wybrać tych 2x droższych, którzy pracują 3xwięcej i 5xlepiej." A słyszałaś coś o kosztach firmy? Czy wiesz, jaki jest %-wo największy koszt każdego pracodawcy? Żebyś dostała powiedzmy 3000 zł do ręki, pracodawca musi wydać prawie 5000 zet. A biorąc pod uwagę inne koszty związane z utrzymaniem twojego miejsca pracy, to musi zarobić nieraz drugie tyle. A teraz zastanów się - czy łatwo w obecne czasy zarobić choćby na utrzymanie 2 osób: pracownika i samego siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sapienti nikt ciebie o wypowiedz złodzieju nie prosił. wyos sie z naszego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×