Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Carol_20

pomysł na działalność gospodarczą

Polecane posty

hej kobitki, macie pomysł na otwarcie działalności gospodarczej, którą może poprowadzić samotna mama bez kasy ? :] myśle że załapie się na dofinansowanie tylko pomysłu nie mam :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrzecka
to zaczynasz trochę od dupy strony. pomysł powinien być jako pierwszy, potem trzeba pomyśleć jak to zorganizować a co lubisz i umiesz robić? inni Ci tego nie powiedzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze inaczej powinno być
1. Pomysł 2. Pieniądze. 3.Działanie. Dotacje i pozyczki na wstepie........... to porazka !!! Z działalności rozpoczynanych za dotacje i pozyczki ...... 95 % pada przed pierwszym rokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrzecka
ale to chyba właśnie dlatego że ludzi chwytają za dotacje byleby cos otworzyc, nie mając konkretnego pomyłu. jak ktos marzy żeby cos otworzyć, ma na to pomysł, to wtedy dotacja ma sens. ja marzyłam, dotacji nie dostałam bo jestem studentką dzienną, a i tak otworzyłam i wszystko prosperuje, za zarobiona kasę chcę się dalej rozwijać. z dotacją byłoby łatwiej ale i tak daję radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze inaczej powinno być
Widzisz , dałaś radę bez dotacji , może byłoby łatwiej, a może.... ............ już byś popłyneła. Wszelkie zapomogi , dotacje itp. darowizny powodujęą zanik instynktu samozachowawczego. Czterech kumpli otworzyło firmę / firemkę / 3 lata temu , dostali w sumie 120.000 dotacji ,a dziś ...... ledwie zipia , formalnie został jeden , a suma ich kredytów przekracza kolejne 100.000 !!! Często pomoc na początku rozleniwia i oducza walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barak przegra wybory
To prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×