Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łamacz serc...

Zakręciłem dziewczyną z czata - Coś poczuła do mnie i codziennie chce rozmawiać

Polecane posty

Gość Łamacz serc...

A ja sobie jaja robiłem z początku , że ją odwiedzę i będzie sex. Ona jednak oprócz tego poczuła coś więcej. Nie chce jej zranić , jak to zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łamaczka serc.
hehe... a może ona się bawiła Tobą...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łamaczka serc.
my tu lubimy sobie popisać powyobrażać sprawiać wrażenie chętnej mając kochanego za ściana ;p wiesz nic lepiej nie nakręca na wspólną zabawę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz jej prawdę. Bo z każdym dniem takiego pitolenia tylko jeszcze bardziej ją krzywdzisz, a teraz możesz wybrać albo złe rozwiązanie, albo gorsze. Twój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkanapalona
powiedz jej, że to nie było poważnie, chyba zrozumie, bo ludzie rozumieją ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łamacz serc...
nie tylko poprzez pisanie , ona mnie widziala ja ją też. Ona sobie jaj nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo ona sobie z Ciebie robi polewkę a Ty sie cieszysz jak głupi do sera:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm to musiales jej dac do zrozumienia cos co ja zauroczyło dałes jej jakas niekontrolowana nadzieje i teraz łamiesz jej serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkanapalona
to chyba nie problem, myślę, że zrozumie jak jej napiszesz, w końcu to czat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkanapalona
może Ci się wydaje? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łamaczka serc.
kolololo masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ci sie nie podoba ani nic do niej nie czujesz powiedz w prost ze jestesmy tylko kolezenstwem traktuje cie troche jak siostre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkanapalona
ludzie chyba wiecie, ze na czacie można rozmawiać z kimś, ale to jest tylko rozmowa, a gadanie o seksie to czasem ściema, ludzie maja odwagę w necie, a tak na prawde moze wcale nie myślą poważnie, wiec moze wydaje ci sie po prostu. napisz do niej a przekonasz się, może nie jest tak źle jak myślisz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łamacz serc...
Ładna jest do zerżnięcia ok ale nie będe jechał 400 km żeby sobie poruchać jak mam u siebie w mieście multum chętnych panienek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkanapalona
a w ogóle to pamiętaj, ze dziewczyny umią zakręcać sytuację i może chciała się pobawić i myśli to samo co ty o niej? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łamacz serc...
My piszemy już ze sobą na skype i gg. Widzę , że dziewczynie naprawdę zależy, jest troche naiwna po długoletnim związku więc troche samotna i smutna :( . Chyba najlepiej będzie jak przestane jej odpiisywać i będę to robił rzadziej aby nie wiązała dużej nadziei ze mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkanapalona
skoro jest taka naiwan to może lepiej powiedzieć wsprost? a jesteś pewny, ze jest naiwana? ;-) ja się nie znam jakoś specjalnie na ludziach, ale trudno poznać kogoś po którkich rozmowach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łamacz serc...
Jeśli ktoś żegna się z tobą pisząc dobranoc kochanie, rano pisze do ciebie na gg , pyta co u ciebie co robiłaś dzisiaj itd. to o czymś świadczy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkanapalona
dla każdego to moze znaczyć coś innego, ale to Ty chyba wiesz najlepiej skoro pisałeś z nią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkanapalona
może na forach powinni pisać: uwaga, nie myślimy za dużo, to tylko czat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś żegna się z tobą pisząc dobranoc kochanie, rano pisze do ciebie na gg , pyta co u ciebie co robiłaś dzisiaj itd. to o czymś świadczy nie ? Jeśli ktoś odpisuje, to chyba też to o czymś świadczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waris2011
O CZYM , ZE TAK SAMO MOZE SIE BAWI TOBA JAK TY NIĄ... MOŻE TO TY JESTES NA CELOWNIKU... POMYSLAŁES PRZEZ CHWILE.. SŁOWA MAJA DUŻĄ MAGIE... WIDAĆ TEŻ MASZ PROBLEM , BO WALNĄŁEŚ POSTA NA KAFFE. zAUWAŻ JEDNO KOBIETY BARDZIEJ MANIPULUJA FACETAMI... NIE ODWROTNIE.. POZDR...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkanapalona
moja znajoma mówi, że to faceci są naiwni, bo wydaje im sie, że zamotali dziewczyną, a jest na odwrót, coś w tym jest, bo ona tak robi ;-) w ogóle smętnei tu, proponuje założyć nowy temat, weselszy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak grałeś z nią to ci pisze kochanie, ja bym jej napisał że wyjeżdżam z dziewczyną i musisz się pożegnać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łamacz serc...
Zniewieściała to nie ty :D nie te wymiary :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkanapalona
zniewieściała nie rób chłopakowi nadzieii, bo potem bedziesz musiała tłumaczyc się ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×