Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ciekawy7

Handel na giełdach i bazarach

Polecane posty

Witam Chciałbym spróbować handlu na bazarze ze sztuczną niedrogą biżuterią (ręcznie robiona) dorobić do pensji w weekendy. Czy muszę zakładać działalnośc gospodarczą w tym celu ? Jaki miesięczny koszt prowadzenia działalności ? Co z kasą fiskalną ? Zauwazylem w moim miescie na giełdzie racej nie widac aby ktos uzywal kasy fiskalnej, smiem twierdzic ze wiekszosc handlowcow nie ma zalozonej dzialalnosci, placa tylko za miejscowke na targu i handluja, czy sie myle ? Handluje tu tez duzo romow, watpie aby handlowali legalnie. Z jednej strony chcialbym sprobowac a z drugiej strony sie troche boje, raz kosztow utrzymania dzialalnosci lub dwa kary za nielegalny handel. Czy ktos moglby naprostowac moje mysli ? Co powinienem zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra radaa
ze sztuczna bizuteria??? chłopie odpusc sobie, co ty na tym zarobisz???? przeciez to jest zarobek rzędu 1-2 zł na sztuce. Szkoda w ogole zawracac sobie głowe takimi pierdołami ktore zreszta kupisz WSZEDZIE nawet w markecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jesli Ci powiem ze na sztuce mam ok. 10 zł marży ? Wsród znajomych odrobiłem na luzie kase która w to włozylem, tylko problem w tym ze znajomi nie beda kupowac wiecznie, bo to nie pieczywo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vi--
działalność musisz mieć - przecież mogą Cię skontrolować. Zastanów się czy warto płacić podatki + opłaty targowe, wystać się czasem przy +30 czasem przy -30; trzeba również coś zjeść w tym czasie a czasem sprzedaż może 1 sztukę. Co do kasy fiskalnej to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vi--
nie lepiej wystawiać przedmioty na allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze ze mam znajoma ktora na bazarze handluje warzywami i owocami, raz podrzucilem jej troche bizuterii aby wyczaic zainteresowanie, w ciagu godziny sprzedala 3 komplety i 2 bransoletki, to byl zarobek jakies 65zl na czysto dla mnie w ciagu godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allegro odpada, ta bizuteria przy dodatkowej oplacie za przesylke bylaby zbyt droga a dzialalnosc i tak potrzebna skoro chce sie handlowac na allegro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12tydzcizy mam
zalezy skad jestes w wawce sa 2 bazaru gdzie w weeken d staiesz i handlujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×