Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tunikazamiastserazkawą

Co z łydkami? Czemu są wielkie? ;/

Polecane posty

Gość tunikazamiastserazkawą

Ważę 70kg. I nie, nie czuję że za dużo, dobrze mi bardzo, czuję się atrakcyjna. Jakoś ważę sporo przy 164cm ale noszę niewielkie rozmiary (np. spodnie 30, bluzki Mki). Ale łydki to moja zmora. Mam je wielkie. Miałam w szkole grubą koleżankę - serio grubą, spokojnie do 120 dociągała. Ale miała szcuzpłe łydki. Tak samo moja wuefistka - wielkei babsko, brzuch jak w ciąży mnogiej... I szczupłe łydki. A moje łydki są grubości moich ud. Od ponad roku chodzę na długie spacery (nawet jak te upiorne mrozy były - z centrum do domu, 6,5km codziennie 3-4 dni w tygodniu, zależy jak pracuję). Nie wiem co zrobić, są kobiety grube, zwykel starsze, ale mają szczupłe łydki. A ja mam w udzie tyle samo co w łydce. Tylko zwężenie na kolana ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowałam się
Widzisz, ja mam na odwrót - duże uda i łydki jak patyczki. Podejrzewam, że jakbyś schudła (bez urazy) to miałabyś cudowne, zgrabne nogi;) Ja słyszałam, że stretching wyszczupla rozciągane nogi, ale jak tu łydki rozciągać przez te min. pół godziny?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Watpie, zeby w Twoim perzypdku pomogly jakiekolwiek cwiczenia lub nawet schudniecie. Lydki ma sie albo grube albo chude i nei ma to nic wspolneego z waga jaka sie ma. Pewnie jestes "grubokoscista"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozmiar spodni 30
przy 164 wzrostu to wcale nie taki mały. Ciężko schudnąć tylko z jednej partii, spróbuj schudnąć kilka kg i zobacz skąd chudniesz w pierwszej kolejnosci, może się zdarzyć że z nóg właśnie. Kilka kg mniej na pewno Ci nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjjdsa
Masz dziewczyno nadwagę (BMI tez powyzej normy) i sie dziwisz dlaczego nogi grube. No gdzieś ten tłuszcz musi sie odłożyć, u Ciebie akurat na nogach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominaaa
Schudnij , to i łydnki schudną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×