Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość morning_coffee

A co po osiągnięciu celu? ;)

Polecane posty

Gość morning_coffee

A ja mam do Was takie pytanie: ćwiczycie żeby schudnąć, ok. Osiągacie cel, jesteście zadowolone i w ogóle i co potem? Bo ja mam właśnie taki dylemat schudłam tyle ile chciałam, wyglądam tak jak chcem, ale... jakoś ciężko zrezygnować mi z ćwiczeń :P niby zawsze jestem w staie znaleźć na nie czas, ale boję się, że zamiast ładnej figury będę miała z kolei... umięśnoną ;) Czuję już na brzuchu, że mi się nieźle wyrobiły, a kaloryferka zdecydowanie nie chcę. To samo z nogami i ramionami. Z drugiej strony jak przestanę ćwiczyć to będę miała znów jakieś schizy, że z powrotem przytyję :P Co radzicie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lIksa
ja nie stawiam sobie konkretnego celu do osiągnięcia jak ćwiczę bo potem jak mi się nie udawało to sie poddawałam. Jak przestałam mieć cel to się nie poddawałam i ćwiczenia dobrze szły. Co do mięśni to nie musisz się chyba przejmować. Ja całe liceum trenowałam i na wfie i chodziłam na taekwondo i jeszcze ćwiczyłam w domu i codziennie miałam jakoś dawkę sportu i mi jakoś nie przybyło takich widocznych muskułów. Poza tym wszyscy sie boją tak tych widocznych muskułów a na takie widoczne muskuły to trzeba dużo pracy. Nie musisz rezygnować z ćwiczeń. Możesz popracować nad partiami których nie ruszałaś do tej pory. Nie wspominałaś o plecach czy ćwiczyłaś, możesz nad nimi popracować. Możesz też popracować nad rozciąganiem, to też nieźle wykańcza. Możesz robić swoje ćwiczenia co dwa dni a co dwa dni jakieś rozciągające, albo pół na pól. Zalecane jest żeby co jakiś czas zmieniać zestaw ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale masz fajnie
Możesz ćwiczyć tak, żeby nie było już wyraźnych efektów, zmian w sylwetce... Nie wiem jak i co ćwiczyłaś... Zazdroszczę Ci, że jesteś już "po";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×