Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paaaaauldzi

Czy do zakupów online jest potrzeba karta kredytowa?

Polecane posty

Gość paaaaauldzi

Chce sobie kupić spodnie w sklepie z USA online, ale jak przychodzi do zapłaty to pokazuje mi ze mozna zapłacić VISA lub MasterCard, jestem posiadaczka VISY, ale to nie jest karta kredytowa, mam 15 lat i mam konto w banku ale to jest Mkonto, moja mama dopiero się ubiega o karte kredytową, a nie mam czasu zeby czekać, więc czy mogę zapłacić taką normalną kartą płatniczą, czy konieczna jest kredytowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karykatury.biz
Jeżeli system nie przyjmuje karty to nic nie poradzisz. Druga sprawa, to że połowa sklepów w USA nie wysyłają towaru po za obszar USA i Kanada. Albo mają takie koszty wysyłki że taniej będzie kupić w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssiadolka
Niektóre banki oferują "karty internetowe" - dostajesz fizycznie plastikowy prostokącik, ale to tylko plastik, tą kartą nie zapłacisz w sklepie ani nie wypłacisz pieniędzy z bankomatu. Na nim masz numer karty tylko ALE! Karta funkcjonuje w internecie. Z konta zasilasz konto "wirtualne" i możesz podać numer tej karty jako karty VISA - działa jak karta kredytowa, a sama decydujesz, ile ma na niej być. mBank takie coś oferuje, 20zł rocznie kosztuje karta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×