Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Schwitzz

Są tu jakies eleganckie Panie w szpilkach?

Polecane posty

diabliczka78 nie wydaje mi sie abym tu znalazl raczej patrze na reakcej Pan z forum aby potem w realu nie byc niemile zaskoczonym jak mnie chec zlozenia pocalunku na stopce ogarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zaczniesz od razu taką calowac to moze zwiac:P trzeba stopniowo wszystko wdrażać zeby nie uciekla, no chyba ze uwielbia takie pieszczoty to co innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabliczka78 widzisz nie tylko piersi facetom w glowie, a stopki sa seksowne i zaden facet nie odmowi chocby zrobic masaz a nawet pocalowac gdyby dziewczyna z ktora sie jest poprosila o to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, mój nawet kiedys zaczął delikatnie lizac mi palce u stóp ale mnie to tylko rozśmieszyło:D znaczy łaskotki:D i biedak przestał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabliczka jak bys wytrzymala to by przestalo laskotac a stalo sie przyjemne, moze zamiast ssac paluszki niech zacznie calowac ale tak mocniej aby nie laskotalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki powiem mu nastepnym razem ze mi tak doradzileś:classic_cool: chyba ze sie juz zniechęcil i doopa wyjdzie z tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz... uroda to nie wszystko;) mozna byc nieziemsko przystojnym a miec zryty beret ale faktem jest to ze przystojni maja wieksze branie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zwyklym chlopakiem co jak kazdy okazuje i potrzebuje uczuc, patrze na dziewczyne od gory do dolu bo twarz jest najwazniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrakcyjnosc dziewczyny hm nie potrafie opisac jaka mi sie podoba bo uwage zwracam na buzie a na figore juz mniej a stopki to w ostatecznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×