Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alinkamalinka..

Ratunku! Jak się pozbyć farby do włosów!

Polecane posty

Gość alinkamalinka..

Chciałam w innym temacie odpowiedzięc ale może nikt nie przeczyta.... zużyłam butelkęspirytusu salicylowego i pół butelki (50ml w sumie) spirytusu rektyfikowanego 95%. Używałam szczotki i myjki i mydła i nic Podfarbowalam się na czerwono, a przynajmniej chciałam, niby dobra farba... kolor załpał w 4 miejscach (nie farbuję sie pierwszy raz) plamami czerwono-pomarańczowymi a reszta moich włosów wciażciemno brązowa.... a na twarzy mam wielkie plamy, na brwi, nad okiem, przy uchu, na uchu... szorowałam się40 minut szczotką ryżową, mam już ranki a wciąż mam plamy (nie, to nie zaczerwienienia, to plamy od farby) jak ja się jutro w pracy pokażę? farbuję się od kilku lat, pierwszy raz takie coś się stąło, kupiłam farbę tej samej firmy co zawsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksoskosk
Możę sok z cytryny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ganta
A weź na palec olej, ten zwykły do smażenia i sprawdź, czy schodzi. Nie gwarantuję, ale spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinkamalinka..
niestety, ani jedno ani drugie. cytryna piekła, wycisnęłam całą i ją wtarłam w skórę, ale nawet nie zostają ślady czerwone. najgorszej że mam taki pasek wzdłuż twarzy (kosmyk mi uciekł ale film oglądałam) i idzie przez czoło, "przez oko", przez policzek i aż do brody :( idęsię wykąpać, może jak posiedzę godzinę w wannie to skóra zmięknie i uda się naskórek usunąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinkamalinka..
następnie natrę się moczem a jak nie podziała to kupą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinkamalinka..
Niestety, kąpiel nic nie pomogła. Za to po którejś warstwie peeleingu do twarzy wspomaganego szorstką rękawicą mam twarz wybitnie gładką. Tylko w paski :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinkamalinka..
Niestety, kąpiel nic nie pomogła. Za to po którejś warstwie peeleingu do twarzy wspomaganego szorstką rękawicą mam twarz wybitnie gładką. Tylko w paski :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×