Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fffgggggffp.

golabki,pyt mam

Polecane posty

Gość fffgggggffp.

hej. powiedzcie mi co robicie z kapusta ktora wam zastala z golabkow? wczoraj pierwszy raz w zyciu robilam golabki i uzylam tylko tych lisci z zewnatrz.Wyszlo mi jakos 14 sztuk.Ale kapucha mi zostala,na co mozna ja przeznaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posiekaj i uduś na gęsto
albo zrób kapuśniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka_1981
można zrobić łazanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotta 23
Resztę kapusty wykorzystuję do bigosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kapusty mozna zrobic
duzo rzeczy :p Kapusta zasmażana do obiadu kapuśniak łazanki farsz do krokietów lub do kapuśniaczków duszonki (pyszne są i można je zrobić w piekarniku bo na ognisko jeszcze za wcześnie) surówkę do obiadu (np colesław) upiec na niej żeberka (też pycha) i wiele wiele innych :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak lubisz pikantne smaki, to polecam kapuste curry: KAPUSTA CURRY skladniki: - po lyzce masla i oliwy - srednia cebula (w drobna kostke) - pol sredniej kapusty (drobno poszatkowac) - 2 srednie marchewki (pokroic w cienkie plasterki) - pol szkl. soku pomidorowego - kopiasta lyzka przyprawy curry, najlepiej ostrej - ostra papryka (wiorki - ilosc wg. stopnia tolerancji dla pikanterii) - sol - 1/3 szkl. slodkiej smietanki 30% - szczypior / pietruszka / kolendra do dekoracji wykonanie: 1. cebule zarumienic na dnie garnka/duzej patelni 2. dodac kapuste i sok pomidorowy, 3. przykryc i dusic prawie do miekkosci 4. przyprawic curry, papryka i sola, dodac smietanke, dodusic do konca 5. wrzucic swieza zielenine i zamieszac voila! ps. bardzo dobrze smakuje z makaronem ... fuzja w stylu indyjskie curry i polskie lazanki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zytkkkka
Ja czasem robie taka jarzynowke z posiekana kapusta i przecierem pomidorowym. Jest pyszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×