Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

seba1985

Wiosna, nowy sezon cza zacząć

Polecane posty

Witam wszystkich Ponieważ co raz głupsze tematy tu się pojawiają, o odpowiedziach nie wspominając. Chciał bym zapytać jakie są wasze plany na początek wiosny, czyli cieplejszych dni. Czy nie możecie się doczekać już luźniejszych ubrań, spotkań, wypadów? Co planujecie w najbliższym czasie, lub co robiliście do tej pory? W końcu poprzedni weekend na prawdę był dość ciepły a kolejny zapowiada się nie gorzej. Ponieważ to taka tematyka, chyba nie trzeba być powściągliwym. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spodziewałem się takiej odpowiedzi, ale uważaj bo wtedy będzie rosnął w drugą stronę i będzie mniejszy niż był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Rosnął. :D Bym z osobowymi formami czasowników pisze się łącznie. Ja zamierzam wznowić moją edukacyjną działalność na kafe, postanowiłam zacząć od Ciebie. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawidłowo, wiesz gdyby była możliwość edycji tekstu to zostało by to już poprawione. Niestety nie więc lipa i pewno jeszcze ze 70 osób to napisze, prawda taka że kolega wyżej już zwrócił na to uwagę stosownym cudzysłowem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMmmm.....
Ta/ten(??) znowu przynudza o zasadach pisowni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pare pytań zostało postawionych, parę ciekawych odpowiedzi mogło by być udzielonych, parę ciekawych tematów mogło by się rozwinąć, lecz nie po co forum w końcu jest do sprawdzania pisowni a nie sensu, wypowiedzi i do nie dzielenia się swoja opinią z innymi. Może część miała obsesję na polskim ja nie, piszę czasem z błędami ale jak widać umiem się do tego przyznać i staram się nagminnie tego nie robić. Więc dajcie sobie spokój i trzymcie się tematu jesli nie to po co tu wchodzić i co kolwiek pisać? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMmmmmm....................
Seba zaraz Ci się przyczepią do- ,,co kolwiek'' Mnie też drażni takie poprawialstwo, chociaz calkiem niezle znam sie na ortografii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie, i nigdy nie znałem się, choć wiele z tego co piszę wiem jak pisać to z rozpędu i tak wyjdzie inaczej, trochę jak by pisanie na klawiaturze wyprzedzało tą myśl jak coś prawidłowo napisać, no cóż przy większej ilości tekstu i tak się to wszystko zleje i nie sprawdzi się przed wysłaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMmmmmm....................
w odpowiedzi na pytanie- Chcesz rozbawić Boga- opowiedz o swych planach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"staram się nagminnie tego nie robić" :D:D:D:D Słabo Ci to wychodzi. :D 🖐️ Trzymcie się? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMmmmmm....................
Nie, za nic się nie trzymamy, Perwersjo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMmmmmm....................
Woody ma fajne teksty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perwersja - przy ilości wyrazów napisanych na prawdę jesto nie nagminne. Ja nie mam nic przeciwko że jestem poprawiany spoko rozumiem to :) Chodzi mi jedynie o to że skoro już się chce ktoś wypowiedzieć niech odpisze na zadane pytania, problem, informację zawartą w tekście a dopiero potem pod koniec nadmieni co nie tak w wypowiedzi. Pozdrawiam i miłej pracy "korektora"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zj.ebany weekend szkola w sobote w niedziele praca lipa na maksa ogolnie planow nie mam zadnych jedyne z czego sie ciesze to swieta wielkanocne bo je uwielbiam , pojade sobie do rodzinki z tej roz.jebanej warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fubu- No to nic polecam po prostu jakiś stok igielitowy, lub co lepsze stok ze sztucznym śniegiem, robią takie teraz ponoć nawet upadek amortyzuje, czyli trochę z zimy w lecie też można mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"odkąd jestem Bogiem. Nie mogę zrozumieć że lato które stworzyłem może być tak gorące." Tak to niestety wychodzi, jak ktoś wszystko musi robić sam. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×