Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nayalusia

rozwód

Polecane posty

Gość nayalusia

ile po rozwodzie można wziąść ślub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaaa.....
po 21 dniach wyrok o rozwodzie jest prawomocny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejność wam sie pomyliła
Najpierw bierze się ślub a potem rozwód. A nie na odwrót ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. potrzebuje jakiejs rady:( od ponad pół roku niemieszkam z mężem. oststnio mielismy rozprawe o widzenia sie z nim synka. chciałabym wziaść rozwód i niemiec nic do czynienia z tym człowiekiem. niestey mamy slub konkordatowy i niemam pojęcia jak to wszystko wygląda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtjryyj
slub konkordatowy ale rozwód cywilny pozew do sądu o rozwód i alimenty nie ma rozwodu koscielnego mozna uniewaznic ale to juz inna bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce złożyc pozew o rozwód bez ozekania o winie ale niemam pojęcia jakie sa koszty. pozatym chciałabym wiedzieć czy takie sprawy długo się ciągną czy w miare szybko. bo pytałam prawnika to powiedziała mi że zbyt krutko niejesteśmy razem(ponad pół roku) i że może to długo potrwać:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuuty
koszt ok 600 zł , zazwyczaj pokrywa " przegrany " trwa róznie np czy macie dzieci wiec kwestia alimentów i wychowania podział majtku czy rozwód z ozrekaniem o winie lub bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuuty
na pierwsza rozprawe czeka sie około 2-3 miesiecy potem za 1-2 m-ce kolejna wszystko zalezy od sądu ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropupus
bez winy rozwód 300 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
składam pozew bez ożekania a winie. mam juz za soba sprawe o alimenty i widywanie sie męża z dzieckiem. jesli składa sie pozew rozwodowy to płaci się odrazu?? jestem osobą bezrobotną. sąd weźmie to pod uwagę i jest możliwość żę zwolni mnie od kosztów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka1256
Jeśli jestes bezrobotna i nie masz dochodów musisz napisać wniosek z prosba o zwolnienie z kosztów sąd to rozpaczy i da odpowiedź ja tak miałam i koniecznie weź ze sobą swiadków i wyrok alimentacyjny na rozprawę być może bedzie jedna i po bólu z całego serca życzę powodzenia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po rozprawie o widywanie synka z ojcem i o alimenty. pracuje i w tym miesiącu chce złożyć pozew rozwodowy bez orzekania o winie. możecie powiedzieć mi czy długo trwają takie rozprawy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile bedziecie zgodni. A powiedz mi jakie trzymujesz alimenty na dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×