Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

polianka18

Tak się zastanawiam...

Polecane posty

Poradźcie mi. Chodzi o to że jestem z chłopakiem już ponad rok, ale chciałabym zachować dziewictwo do ślubu. On bardzo nalega na sex. Oczywiście są pieszczoty i takie tam. Ostatnio dużo o tym myślałam i zastanawiam się, czy poprostu nie zacząć współżyć analnie. Wtedy będę ciągle dziewicą, a mój chłopak będzie zadowolony. Tylko zastanawiam się czy częsty sex analny nie spowoduje potem jakichś kłopotów. Czy nie będzie mnie zbyt mocno bolało itp. Poradźcie coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alebezedura
dziewictwo to nie tylko "przebicie błony"... z jakich powodów chcesz uniknąć seksu przed ślubem? jeśli religijnych to seks analny to taki sam grzech. pieszczoty zresztą też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hardon
To że zaczniesz uprawiać anal to nie znaczy że nadal będziesz dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hardon
To jest właśnie takie chore myślenie nastolatek," że jak dam sobie włożyć w dupe to jestem nadal dziewica,bo błony nikt nie naruszył":/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wy macie laski z tym ślubem ? a skad wiesz ze po ślubie on po 2 latach nie znajdzie sobie innej i nie kopnie cie w dupe ? potem bedziesz się po sądach włuczyć? ślub to nie zabawa! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze są: rozerwanie odbytu i wypadanie odbytu. Anal nie dla amatorek uciech. Rzadko go powinno się robić - niszczy śluzówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×