Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdesperowanaaaaaaaaaaaaa

h&m gądki-pakowacz

Polecane posty

Gość zdesperowanaaaaaaaaaaaaa

ma ktos jakies doswiadczenie?ciezko jest fizycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -56789okli
nie no lezy sie i pije drinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanaaaaaaaaaaaaa
czekam na konkretne wypowiedzi a nie jakies glupie zarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanaaaaaaaaaaaaa
mam duzo wiecej niz 20 lat ale nigdy nie pracowalam jako pakowacz. mam doswiadczenie ale w innej pracy akurat fizycznie lekiej za to psychiczne obciazajacej. a Ty pracowalas w tych gadkach czy tylko slyszalas od kogos ze jest ciezko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanaaaaaaaaaaaaa
Julila----ale trzeba duzo dziwgac rekoma? tego sie obawiam najbardziej bo w zeszlym roku mialam zabiegi na ciesn nadgarstka i boje sie ze jak zaczne znowu rece obciazac za bardzo to dziadostwo wroci a wtedy nie bedzie za rozowo bo reoperacja nie jest taka latwa i skuteczna jak pierwszy zabieg. a ja na dodatek mialam to dziadostwo w obu rekach wiec ogolnie koszmar to byl.na razie jest w miare dobrze jakos sie wykaraskalam z tego a Ty pracowalas tam? co konkretnie robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askiripo
pakowacz to ciezka opraca teraz wy mlodzi to wszytko chore inwalidzi z was na rente isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12tydzcizy mam
za 6zl zah zdrowie tracic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanaaaaaaaaaaaaa
ja juz nie taka mloda. pewnie gdybym miala te 20pare lat to bym bez zastanawiania sie poszla tam pracowac .a tak to mam pelno obaw. na moje schorzenie nie ma renty . a przytrafic sie moze kazdemu wic nie ma co sie nasmiewac z innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzis mlodzi to inwalidzi
psychiczni i spoleczni wszystko chore pakowacz to ciezki kawalek chleba lepiej za granice ruszyc niz za 5zl w polsce dymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanaaaaaaaaaaaaa
za granice to trzeba dobrze jezyk znac.ja znam jedynie angielski ale akurat anglia i te rejony mni sie nie usmiechaja. a bez jezyka to pewnie jeszcze wieksza harowka niz w h&m. chcialabym uslyszec opine ludzi ktoryz pracowali w tym magazynie. pisz ogolnie pakowacz ale tam sie rozne rzeczy robi w tym magazynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gebor
Na forum H&M czytałem, że jest całkiem ok, sami poczytajcie to ich temat gowork.pl/opinie_czytaj,1076 chociaż kilka osób narzeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×