Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młolda

jak przepisać dom

Polecane posty

Gość młolda

mam 25 lat chce żeby moja mama przepisała dom na mnie w tym domu bym mieszkała z dziatkami którymi bym się opiekowała a obok swój dom ma moja mama i mieszka w nim z moim młodszym bratem jest też ziemia której nie chce jak to zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile masz dziatek
A ile tych dziatek urodziłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź do notariusza
idź do notariusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdybymczegostakiego
twoja mama bylaby glupia, gdyby za zycia przepisala!!! a potem.... bedzie na garnuszku u ciebie albo twojego brata!!!???? kobieta powinna zyc, cieszyc sie zyciem!!! a jak cos po niej zostanie to sie dzielcie! nie wiem skad w polsce taka oczywistosc, ze rodzice zapisuja ZA ZYCIA swoim doroslym dzieciom jakies majatki, na ktore sami musieli harowac tyle lat!! wez sie za robote i pokaz czego WY sie z Twoim bratem potraficie dorobic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijjkku
nigdybymczegostakiego - czytaj ze zrozumieniem!!! jej mam ma swoj wlasny dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slyszalam ostatnio przez
przypadek jak do radia maryja (ktore slucha moja mama) dzwonila starsza kobieta (taka juz w sumie babcia) i autentycznie malo sie nie rozkleila i nie poplakala jak opowiadala o tym co jej syn zrobil, gdy tylko mu przepisala ich rodzinny dom w ktorym sama mieszkala. a wiecie co ten syn zrobil? sprzedal! a matka ma teraz tylko dozywotnia sluzebnosc u nowych wlascicieli w kawaleczku tego domu. to byl dom ktory ci rodzice postawili. dlatego uwazam, ze dopoki rodzice zyja powinni zarzadzac swoim majatkiem, a spadek uregulowac notarialnie tak by zostal ujawniony i rozdysponowany po ich smierci, a nie wczesniej i tylko temu kto jest im rzeczywiscie najblizszy, a nie ze wzgledu na pokrewienstwo, bo po co ma czlowiek robic prezent dziecku, jesli ono ma go np w dupie przez wiekszosc zycia i tylko czeka na ewentualne profity. logiczne prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdybymczegostakiego
do ijjkku: czytalam, zrozumialam! ale jeszcze raz powtarzam: niech sie mloda wezmie do roboty. a nie pomyslalas/es, ze mama mlodej moze po smierci dziadkow mialaby ochote ten inny dom sprzedac i .... pozyc!!!??? moze kobieta marzy, zeby pojezdzic po swiecie, nie oszczedzac itd??? ma siedziec na garnuszku u dzieci i modlic sie, tak jak to jest czesto gesto, zeby ziec jej nie zamknal w chlewiku?? albo bedzie robic za nianke wnukow, sprzataczke i kucharke??? WARA!!! Mloda - NIC TAM NIE MASZ!!! Wezcie sie z bratem za robote i dajcie matce i dziadkom zyc!!! A wasza matka jak bedzie madra to po smierci dziadkow, a niech im PB da jeszcze 100 lat w zdrowiu!!!, powinna wszystko sprzedac, kupic sobie male mieszkanko i ............. rozpierniczyc wszystko na swoje przyjemnosci!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kwestii fomalnej
Młoda - a dużo jest tej ziemi, której nie chcesz ? A wy, szczekacze - CICHO !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdybymczegostakiego
CICHO - to do swojej kobiety albo matki - jak sa glupie to cie posluchaja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×