Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nie jestem księciem

Pytanie do dziewczyn 18-24 lata

Polecane posty

Wyobraźcie sobie, że poznajecie naprawdę fajnego faceta. Podoba wam się i chcecie z nim czegoś więcej, jednak dowiadujecie sie, że jest 23-letnim prawiczkiem. Nigdy wcześniej nie poznał kobiety, z którą warto by iść do łóżka. Jak byście na to zareagowały? Czy wolałybyście doświadczonego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym była nawet zadowolona. Sama nie mam doświadczenia w tych sprawach, więc byłoby mi łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franeg
no czemu nie ruchał bym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonaa_8888
ja bym brała..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a np. gdyby miał 28 lat to co ? jakbyście się zareagowały dziewczyny co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irańczyke
a gdyby miał 45 lat to jakbyście zareagowały ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym się cieszyła:D
jestem dziewicą więc po prostu obrzydzałoby mnie to gdyby mój pierwszy facet już wcześniej jakąś ruchał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60letni prawiczek
A gdyby miał 60 lat to jakbyście zareagowały ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60letni prawiczek
"ja bym się cieszyła:D jestem dziewicą więc po prostu obrzydzałoby mnie to gdyby mój pierwszy facet już wcześniej jakąś ruchał" - no tak, typowe. Inne to były ruchane ale z tobą by miłosc uprawiał :D przeciez ty jestes wyjątkowa i ciebie ruchac nie mozna tylko dokonywac z toba dziewicą aktu miłosnego i podniecac sie mozliwościa defloracji twojej nadszarpniętej błonki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 574
Mi rowniez by nie przeszkadzalo :) Ale raczej nie bede miala stycznosci z 45 latkiem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdanie mam takie ja
Jeśli jest, jak napisałeś, "naprawdę fajny", to inne kwestie schodzą na dalszy plan. Ale fakt bycia prawiczkiem jest dla mnie tylko dodatkowym atutem. 23latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym się cieszyła:D
nawet 28 czy 45 - byleby był fajnym człowiekiem który potrafił przeżyć ciekawie tyle lat bez partnerki, a nie zgorzkniałym starym kawalerem siedzącym przed tv cały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabbit junk
Nie przeszkadzałoby mi to specjalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka 1992 pzn
brałabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym się cieszyła:D
tu już nie chodzi o akt defloracji, tylko samego bycia z kimś innym. no chyba żeby był tym porzuconym z nie własnej winy czy wdowcem to jeszcze ujdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60letni prawiczek
ale dlaczego uwazasz ze wszystkie kobiety ktore facet miał przed tobą to ruchał? gdyby z tobą seks uprawiał, tez bys mowiła "moj chłopak mnie rucha?" :o nie rozumiem tego podejscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentaI cut
jeśli jestem w przedziale 18-24 to za cholerę nie biorę pod uwagę równolatka!!! to samobójstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24latka_łatka
60letni prawiczek nie rozumiesz, to Twoj problem. Ja ją rozumiem doskonale. Facet niewinny w tej sferze jest czesto szlachetniejszy. i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym się cieszyła:D
ale gdzie ja napisałam że poprzednie to ruchał a ze mną tylko akt miłosny? jakby był zajebistym gościem, to też bym mu się dała wyruchać, nie od razu wprawdzie, ale czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24latka_łatka
Poza tym każda dziewczyna zasługuje na to żeby być pierwszą i jedyną :) jeśli masz inne podejście do życia to twoja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym się cieszyła:D
chciałabym żeby mnie wyruchał jakiś fajny 28 letni prawiczek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24latka_łatka
"ja bym sie cieszyla :D" jesteś bardzo fajną dziewczyną :D myśle bardzo podobnie. to nie chodzi o "ruchanie" czy "akt milosny". ja też nie widze nic złego w "ruchaniu" przez faceta który jest moją miłością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabella2514
Nie angażuj się w to!!! Moja kumpela poznała chłopaka prawiczka, zakochali się w sobie, wzięli ślub. A teraz zdradza ją na lewo i prawo i wcale się z tym nie kryje. Twierdzi, że był ciekawy, jak to jest z inną i mu się spodobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym się cieszyła:D
znaczy że był ukrytą pizdą:D umiał się maskować drań jeden. a na poważnie gdzie znaleźć faceta z zasadami? wszędzie same łajzy. tu poruchać, tam poruchać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabella2514 - moim zdaniem nie można tak wrzucać wszystkich do jednego wora. Jeśli bym z kimś był, to możesz wierzyć lub nie, ale na pewno bym tej osoby nie zdradził. Najgorszy widok który może ujrzeć mężczyzna, to widok płaczącej przez niego kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałem właśnie 23 lata, kiedy przestałem być prawikiem, więc jest nadzieja dla innych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×