Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wasservermalbare

Ktoś ma internet z Vectry?

Polecane posty

Gość wasservermalbare

Mam pytanie czy jesteście zadowlone? I pytanie ile płaciłyście za instalację modemu, pociągnięcie kabli i inne śmieszne rzeczy. Bo nie pamietam czy pani mi przez telefon powiedziała 100 czy 200zł - a sama mam taki internet że nie jestem w stanie pracować i zmieniam na Vectrę ale boję się, że zmienię na coś równie złego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata901
internet z vectry jest bardzo wolny wiec nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasservermalbare
A jaką prędkość masz wykupioną? Ja planuję 24mb/s W dużej mierze prędkość zalezy od rodzaju dostawy (kabel czy router - jeżeli tak, to jaki router),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ewka poleciała
Prędkość zależy od medium transmisyjnego głównej trakcji. Router to urządzenie rozdzielające sygnał na kilka urządzeń - może byc kablowy i może być WiFi. Możesz miec suepr router a jak masz łącze do domu słabe to niewiele pomoże do szybkości transmisji. Zorientuj się jakie masz media do budynku i jakie realnie prędkości wchodza w grę. W umowie masz np do 8 Mb/s a to może być realnie 2 - 3. Mój dostawca lojalnie mnie uprzedził, że łacze do mojego bloku nie prześle więcej niż 8 Mb/s więc nie mam co się szarpać i płacić za wyższe transmisje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasservermalbare
U mnie na osiedlu jest przepustowość do 24mb/s, przed zmianą na aster miałam coś innego (dopiero się wprowadziliśmy, wciąż była umowa na poprzedniego właściciela) i własnie te 24mb/s szły jak burza, w okolicach tych 8MB na pewno. A potem wzieliśmy aster, bo chłopak tam pracował no i bach, niby 16mb/s a idzie jak 512 zamiast koło 3MB (megabity i megabajty rozróżniamy). I już mam dość, bo ichniejszy modem rozłącza (specjalnie lepszy router kupiłam), pomoc techniczna ma mniejszą wiedzę o komputerach i łączu niż 5 letnie dziecko a na sam koniec zamiast moich 16 mam maksymalnie 6-7mb/s. No i zaczynaliśmy współprace to było 69zł/msc a teraz płacę 129zł za miesiąc ;/ I za tyle samo mam 24mb/s w vectrze plus telewizję a i zostanie 20zł na kebaba Więc o okablowanie się nie ma co martwić, martwię się o pomoc techniczną i jakość usług samej Vectry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gajka543
Miałam internet i tv, ale skorzystałam teraz z możliwości pożegnania się z Vectrą i wypowiedziałam umowę bez kar (do końca sierpnia tak można, bo wprowadzają zmiany w umowie) i przechodzę do UPC. Bo tam w promocji zaproponowali mi Internet, tv i telefon za 75 zł i miesiąc za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sharligona
Ja teraz zastanawiam się, żeby skorzystać z tej oferty pakiet tv+ internet 120mb/s za 89zł jakoś. Dlatego własnie, czy przy takiej prędkości wszystko ładnie chodzi?Ma ktoś z tym doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×