Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nusiia

21 urodziny narzeczonego

Polecane posty

Gość nusiia

A wiec ja mieszkam w anglii i moj narzeczony nadal w Polsce ale przyjezdza za 2 tygodnie do mnie i bedzie tutaj w czasie swoich 21 urodzin. Nie przepada za prezentami, i powiedzial ze chcialby poprostu aby ten dzien byl inny, abysmy zrobili cos szalonego. P.S. jego urodziny wypadaja w srodku tygodnia. Nie wiem co mam zrobic! Mieszkam z mama ktora jest na chorobowym i bedzie w domu, nie mam samochowu wiec wyjazd gdzies w jakies fajne miejsce lub tak zwany spontan bedzie trudny (on bardzo lubi spontaniczne akcje), na wieczor napewno bedzie wiecej pomyslow ale co ja mam zrobic w dzien? Wiem ze zaczne od sniadania ktore my przygotuje i podam do lozka, ale co dalej? Myslalam nad tym aby wieczorem wyjsc "na spacer" i czekalaby gdzies na nas wynajeta limuzyna, oczywiscie w koloze rozowym gdyz on ma bardzo dobre poczucie humoru. No ale to troche kosztuje, i chcialabym to jakos wszystko ulozyc w calosc? Moze macie jakies pomysly, lub powiecie mi jak chcielibyscie spedzic 21 urodziny z ukochana osoba.. Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×