Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Korzystam z przywilejów prawa

Donoszenie a obrona własnych praw

Polecane posty

Gość Korzystam z przywilejów prawa

Raz kolejny spotkałem się z sytuacją że gdzieś dzieje się źle, a dana osoba nie pójdzie do inspekcji pracy lub wyższego przełożonego i nie poinformuje o fakcie tylko woli siedzieć i baty przyjmować, bo donosicielstwo jest złe. Co się dzieje w tym kraju? Przecież to jest walka o własne dobro i godność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w pracy dziewczyny sa jebane przez szefowa praktycznie za wszystko, takze na oczach klientow. Ale wszystkie znosza to pokornie ze spuszczona glowa, bo jak sie odezwa, to zwolnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie::(:((
3 świat :((( i to już wcale nie jeste smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Izza29
nagrajcie to bydlę a nie czekacie, którą z Was wykończy. Jak już rywalizujecie to róbcie to z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda jest taka, ze
przelozeni to z reguly jedno bagno i zrobia tak, zeby mobber mial dobrze, zeby wlos mu z glowy nie spadl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korzystam z przywilejów prawa
Wiem że ręka rękę myję, góra przeważnie zna się od lat. Ale nie można na to pozwilioć,, jakby sądy działały szybciej i pozwy były mniej kosztowne to ludzie mieli by mniejsze opory zgłaszać takie rzeczy. Mi kiedyś w panstwowym sądzie pracy powiedzieli, jak się nie podoba to się zwolnij, na to jak powedziałem że jestem szykanowany w robocie !!!!!! Znajomy sam kiedyś wykonał sprawiedliwośc i wyszło mu to na dobre!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda jest taka, ze
Znajomy sam kiedyś wykonał sprawiedliwośc i wyszło mu to na dobre!! - i tu się z Tobą zgodzę! Nie mozna zostawiać takich spraw, żeby taka k... nie czuła sie bezkarna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zle sie do mnie odnosi, codzienne zj**ki takze przy innych kolezankach czy klientach strasznie obladowuje mnie robota, roznymi bezsensownymi poleceniami, kaze przychodzic do pracy w butach na wysokim obcasie (elegancki butik z odzieza w galerii handlowej) a przeciez ile mozna stac w takich butach caly dzien i sie usmiechac, przeciez to mozna zwariowac, ogranicza wyjscia do toalety, osttanio przed zamknieciem sklepu zabrala mi mopa i kazala mi myc podloge na czworakach. Dlugo by wymieniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda jest taka, ze
Wiej z tamtąd, idź do sądu pracy - twoja szefowa każe ci wykonywać obowiązki poniżej twoich kwalifikacji i cię upokarza, zrób coś z tym!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pillot Pirx
pracowałem kiedyś w markecie... krótko co prawda ale tylko wrodzona niechec do włóczenia sie po sądach powstrzymała mnie od zrobienia tam rozpierduchy na 100 fajerek MASAKRA jak sieci detaliczne traktują swoich pracowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×