Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwina123321

Może mi ktoś pomóc na temat widzeń ojca z dzieckiem?

Polecane posty

Gość sylwina123321

Proszę o pomoc. Jak sąd zasądza widzenia ojca z dzieckiem?Moje dziecko ma 3 latka i nie chciałabym na noc oddawać.A co z wakacjami czy ze świętami?Bo to zjego winy sie rozpadło nasze małżeństwo i niby jakim prawem ja mam spędzać święta sama bo on zechce dziecko na święta jak zabawkę?Proszę poradźcie jak to było u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastolatkamama
Dziecko potrzebuje dwojga rodziców,nie ważne z czyjej winy rozpadł się wasz zwiazek,dziecko nie jest niczemu winne i nie powinnas mu ograniczać widywania się z ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna w czarczafie
trzylatek który mieszka z tobą moze mieć problemy adaptacyjne nagle zabrany od matki na dłużej... i tylko dlatego te nocki u ojca mogłyby być nie wskazane... chyba, że wiesz, iż będzie to tak wyglądać, że kochający tatuś wciśnie dzieciaka dziadkom lub nowej pani i sam zajmie się ciekawszymi stronami zycia - wtedy to bez sensu ale generalnie jak ojciec jest zaangażowany i wie jak zajmować się dzieciakiem oraz chce to zrobić to byłoby z twojej strony bardzo brzydko utrudnianie mu tego.. ma prawo do bycia ojcem tak samo jak ma obowiązek utrzymywania dziecka po rozwodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak by tu nazwać
"Jak sąd zasądza widzenia ojca z dzieckiem?" Najczęściej przez lipo. "Moje dziecko ma 3 latka i nie chciałabym na noc oddawać." Gdzie siedzisz i za co? A za co siedzi twoje dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
""""""sylwina123321 Proszę o pomoc. Jak sąd zasądza widzenia ojca z dzieckiem?Moje dziecko ma 3 latka i nie chciałabym na noc oddawać.A co z wakacjami czy ze świętami?Bo to zjego winy sie rozpadło nasze małżeństwo i niby jakim prawem ja mam spędzać święta sama bo on zechce dziecko na święta jak zabawkę?Proszę poradźcie jak to było u Was?"""""" A alimenty są?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×